займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Zayıflamaya Hazırsanız; 3 Adımda Başlayın

kilo-verme

Kadınlar için hayatları boyunca devam eden bir sorundur kilo sorunu. Kimisi, gerçekten aşırı derecede kiloludur ve bu yüzden kilo vermek ister. Kimisi, daha formda ve daha fit bir yapıda olmak için kilo vermek ister. Lakin, her kadın mutlaka kilo vermek ister ve bu konuda çeşitli yöntemleri, yolları dener. Bizde, ihtiyacınız olan bazı bilgiler ile bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

1) Doğru ve Sağlıklı Kahvaltı

Güne başlarken dikkat edilecek en önemli öğündür kahvaltı. Gerek sağlık, gerek form açısından ne kadar dikkatli ve bilinçli bir biçimde davranır iseniz, forma kavuşmanız o kadar rahat olacaktır. Bunun için de, kahvaltıda olabildiğince hafif ve çok yönlü beslenmeniz ciddi bir konudur. Yani, kahvaltıda olması gereken bir çok besin grubundan az-az tüketmeli, bu sayede, günün ilk öğününde vücuda net olarak ihtiyacı olan unsurları vermelisiniz.

2) Gün İçerisinde Ara Yürüyüşler


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Malum, sabah, öğle, akşam ve ara öğünler ile bir beslenme düzeniniz var. Bu düzen içerisinde hareket etmek ve tükettiklerinizi yakmanız, sindirmeniz için doğru hareket etmeniz çok önemlidir. Bunun için de, günlük düzen içerisin de 10 dakika dahi tempolu yürüyüş yapmanız, arada hareket etmeniz, sizlere ciddi oranda yardımcı olacaktır. Gün içerisinde yapılacak olan ufak hareketlere ek olarak, akşam saatlerinde de 30-50 dakika arası bir yürüyüş yapar ve bunu her gün tekrarlar iseniz, forma girmeniz çok daha kolay bir hâl alacaktır.

3) Ara Öğünlere Dikkat Edin

Bir çok kadın, ana öğünlerde doğrudan tüm besin ihtiyacını gidermeye yönelik hareket etmektedir. Yani, karnınız aç ve öğle yemeğine oturdunuz. Eğer, tamamen doyacak şekilde, kendinizi doygun hissedecek şekilde besin tüketir iseniz, bu durum size olumsuz yansıyacaktır. Bunun yerine, as besin tüketin ve kısa bir süre sonra hafif bir öğün ile tekrar besin tüketin.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>