займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Yandex Direct Yakında Türkiye’de

yandex direct

Başarılı bir firma için reklam olmazsa olmaz bir unsurdur. Artık günümüzde reklam ve tanıtımın gerekliliğini tartışıyor olmak bile saçmadır. Bir firma doğru teknik ve sistemle reklam yatırımı yaparsa bunun karşılığını kesinlikle alır. Ancak başarısız bir reklam başarılı bir firmanın bile sonunu hazırlayabilir. Bu nedenle başarılı bir reklam politikasına sahip olmak şarttır.

Bunun yanı sıra reklam maliyet getiren ve başarısı kesin olmayan bir süreçtir. Bu nedenle böylesine bir yatırım zaman zaman oldukça maliyetli olması söz konusudur.  Reklam maliyetleri düşünüldüğünde yapılan araştırmalar birçok reklamın maliyeti kadar bir getirisi olmadığını göstermiştir.

Günümüzde artık yüksek bütçeli televizyon reklamları ve billboardlara verilen reklamlar çok büyük markalar haricinde pek önemsenmemektedir. Çünkü reklamın ulaşacağı hedef kitleye nasıl ulaşacağı tamamen bir şans işidir. Örneğin bir bisiklet reklamının kaç kişiye nasıl ulaştığı TV aracılığı ile verilen bir reklamsa belirlenemez. Bu durum reklam açısından oldukça önemli bir sorundur.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Çağımızın en önemli iletişim aracı olan internet aynı zamanda en çok kişiye ulaşabileceğiniz etkili reklam ve tanıtımlar yapabileceğiniz bir platformdur. Bunun yanı sıra internet üzerinden verilen reklamlar çok daha ekonomik ve çok daha etkilidir. Bu nedenle günümüzde reklam sektörünün en önemli paylarından biri internete aittir.

Kısa sürede en çok kullanılan arama motorlarından biri olan Yandex’in sunduğu reklam hizmeti olan Yandex Direct hem uygun fiyatları hem de etkinliği ile oldukça önemli bir başarı grafiği çiziyor. Yandex Direct aracılığı ile vermiş olduğunuz reklamlarınız ilgili aramalar vasıtası ile en kısa yoldan hedef müşteri kitlesine ulaşıyor. Bu sayede verdiğiniz her kuruş reklamın alıcıya ulaşması açısından garantilidir. Örneğin bisiklet satan bir mağazanız varsa Yandex Direct aracılığı ile bisiklet ile ilgili aramalarda firmanızın reklamı çıkar ve firmanız arama sıralamasında öncelikli duruma gelir.

Her gün milyonlarca kişi Yandex Direct aracılığı ile sunulan reklamlara tıklıyor ve reklamlar hedefine ulaşmış oluyor. Çağımızın internet çağı olduğu düşünüldüğünde Yandex Direct vasıtası ile çok başarılı sonuçlar alabilmek mümkündür. Yandex Direct her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>