займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


WordPress Temaları ve İşlevi

wordpress-wp

WordPress; PHP (geniş bir kitle tarafından kullanılan, özellikle sanal yöreler üzerinde geliştirme için tasarlanmış HTML içine gömülebilen bir betik dilidir.) ile yazılmış bir blog yönetim programıdır. WordPress öncelikle kişisel kullanım için geliştirilmiştir. Ancak daha sonra Robert Deaton, Mark Jaquith gibi isimlerin desteği ile dünya çapında bir yazılıma dönüşmüştür.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

WordPress temasız çok çıplak bir görüntüye sahiptir ve en büyük özelliği ücretsiz binlerce tema seçeneğinin olmasıdır. Herkesin rahatlıkla kendine uygun bir tema seçip üzerinde oynama yapabilmesi mümkündür. Bir şirketiniz var ve şirketinizin bir web sitesi var. Örneğin genel müdür kısmında bir tema sayesinde genel müdür ile ilgili tüm bilgileri kullanıcılarla buluşturup daha iyi bilgi almalarını sağlamanız mümkündür. Ya da sitede tüm kullanıcıların bilmediği bir dizi kelime var. WordPress teması ile kelimelerin anlamlarını yazabilir ve kullanıcının memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Ya da bir alışveriş sitesiz var ve bir tek tema sayesinde ürünün tüm özelliklerini tüketiciye direkt sunabilir karınıza kar katabilirsiniz. Birden fazla bilgiye araştırmaya gerek duymadan bulmamıza yardımcı hem kullanıcı, hem de ara yüzler için çok güzel bir sistemdir.

WordPress biz kullanıcılar için hazırlanmış en güzel ve rahat sistemlerden biridir. Temaları sayesince ara yüzlerinizi memnun edebilir, işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Web üzerinde ki bu hızlı gelişim ve değişim sayesince hem zamandan tasarruf bende artık daha ekonomik.


Etiketler: , ,

1 Yorum WordPress Temaları ve İşlevi

  1. Yigit Alp diyor ki:

    Blog formatında değil de kurumsal site gibi görünen basic temalara nereden ulaşabilirim acaba bir bilginiz var mı bu konuda?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>