займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


WordPress Temaları Nerelerde Kullanılır?

wordpress-wp

Web tasarım ile uğraşanların, gezmedik, didik didik etmedik blog bırakmayanların sık duyduğu kelimelerden birisi de WordPress ’tir.  Bilgisi olmayanlar için söylememiz gerekir ki WordPress; Joomla, Drupal gibi içerik yönetim sistemlerinden bir tanesidir. Sürekli geliştirilen bir yapıya sahip olup PHP ile yazılmış çok güzel bir blog yönetim programıdır. Eklentileri ve nesneleriyle kendini güçlendirip yoluna devam eden sürekli bir şeyler keşfeden bir sistemdir.

Bunu kullanmak için illa CSS veya ileri düzey programlama bilginizin olmasına gerek olmamaktadır. WordPress ile ilgili forumlarda nasıl kullanacağınızı öğrenebilir çeşitli tema sitelerinden indirdiğiniz temalarla harika siteler yaratabilirsiniz.

WordPress eklentileri kurulu olan bloğunuza bakmaya doyamayacak ve işlevsel olarak size çok fazla yardımı dokunacaktır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Makalelerinizin okunma sayısı hakkında bilgiye sahip olmak istiyorsanız WP-PostViews, yan menünüzde bir kullanıcı girişi olsun istiyorsanız Sidebar Login veya sitenizin bir dokunmatik mobil site yani cep telefonundan giren ziyaretçileriniz için mobil görünüm oluşturmak istiyorsanız WPtouch eklentisi tam size göredir.

WordPress tabi ki bunlarla kalmamakta sitenizi ziyaret eden kullanıcıya kolaylık sağlamak isteyip bir site haritası kurmak istiyor, arama motorlarında yol gösterici olmak istiyorsanız Google XML Sitemaps, sitenize yüklediğiniz resimlere bir de reklamımı ekliyim benim olduğu belli olsun diyorsanız Watermark RELOADED eklentisini kurmak tamda istediğiniz şeyleri karşılayacaktır.

Eklentileri yüklemek için WordPress in yönetim bölümüne eklenti ismini yazmamız otomatik olarak yüklenmesini sağlamaktadır.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>