займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


WordPress Temaları

wordpress-wp

Günümüzde internet o kadar gelişti ki artık girmediği ev, ulaşamadığı nokta kalmamıştır. İnternetin en temel öğelerinin başında da web sayfaları gelmektedir. Profesyonel yazılımcılar genelde kendi sitelerini programlama dilleri ile kendileri yazmaktadır. Size bugün profesyonel olmayan yazılımcıların kullandığı ve çok basit olan bir kaynaktan bahsedeceğim. Site kurulumunu iki-üç tıklama ile bize ulaştıran, basit ara yüzü ile herkesin internet sitesi yapmasını gerçekleştiren, eklenti ve temaları ile görsel bir şölen yaptıran bir yazılım. Peki, bu yazılımın adı nedir? WordPress.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

İlk olarak 2003 yılında hayatımıza giren WordPress kolay kurulum ve kolay kullanımı ile internet kullanıcılarının vazgeçilmezi oldu. İlk başlarda blog sitelerinde kullanılan WordPress artık her türlü özel ve resmi sitelerinin içerik sağlayıcısı olmuştur. Kendi içinde barındırdığı milyonlarca temanın yanı sıra kendinize özgü temalarda oluşturabileceğiniz bu güzide programlama dili, size tarifi zor eserler oluşturmanıza imkân sağlayacaktır. Herhangi bir kodlama bilmeden sadece görsel olarak temalarınızı seçeceksiniz ayrıca sayfa ekleme, yazı ekleme ve daha sayamayacağımız birçok şey WordPress de mevcut. İçinde bulunan eklentiler sayesinde siz hiçbir şeye dokunmadan sadece o eklentiyi etkinleştirip kullanmaya başlayabileceksiniz.

Kendini sürekli geliştiren içinde bulundurduğu tema ve eklentileri gün geçtikçe arttıran wordpress, son dönemlerde profesyonel kullanıcılarında zaman kazanmak için kullandığı programlar arasına girmiştir. Teknoloji ile iç içe günler geçirmeniz dileği ile iyi günler.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>