займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


WordPress Tema Destek

wordpress-wp

WordPress dünyanın en yaygın içerik yönetim sistemlerinden biridir. Yaygın olarak kullanılmasının temel sebebi kullanıcılar tarafından üretilebilen tema ve eklenti desteğinin olmasıdır. WordPress’i kurmak ya da kullanmak için yazılım uzmanı olmanıza gerek yoktur. Artık bir yazılım uzmanı kadar iyi işler çıkarabilirsiniz. Sadece birkaç saatinizi ayırarak kurup kullanmaya başlayabilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

WordPress temaları olmadan beklentinizi karşılamaya yetmeyecektir. Zaten ilk oluşum amacı kişisel kullanım içindir. Ancak geliştirilebilir özelliği sayesince kısa bir süre içerisinde globalleşmiştir. Temalar PHPBB’nin (açık kaynak kodlu forum yazılımı çözümü) görünümü sağlayan, şekillendiren, göz alıcı hala getiren eklentilerdir. WordPress temaları kullanım açısından kolaylığı ile insanlara çok güzel bir sunum haline gelmiştir. Örneğin bir web sitesinde dergi sunumu yapıyorsunuz ve makalelerin altında editörünüzün ismi yazıyor. Temalar sayesinde editörünüz ile ilgiyi tüm bilgileri takipçilerine aktarmanız mümkün. Ya da sevgilinize bir sürpriz yapmak istiyorsunuz ve yeterli maddi gücünüz yok. Hiç masrafsız WordPress ile adına bir site oluşturabilir, birçok tarih yazıp, temalar sayesince küçük notlar ile ona o tarihleri hatırlatabilirsiniz. Eminim çok hoşuna gidecek ve bunun için çok para ve zaman harcadığınızı düşünecektir.

WordPress biz kullanıcılar için ortaya çıkarılmış ve her gün gelişmekte, değişmekte olan bir sistemdir. Herkes biraz zaman ayırarak web de ki tüm beklentilerini kimseye ihtiyaç duymadan bu sistem sayesince bir yazılım uzmanı kadar sorunsuz ortaya koyabilir.


Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>