займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


WordPress Eklentileri Nelerdir?

wordpress-wp

WordPress yine birçok blog yazarının işini kolaylaştırmak için yaptığı eklenti günümüzde büyük bir önem kazanmıştır. WordPress jetpack eklentisi sayesinde sunucu üzerinde kısa ve öz istatistikleri verir, URL kısaltma eklentisi ile kolay link atabilmemizi sağlar. Youtube gibi popüler siteleri hiçbir eklentiye gerek kalmadan sitenizde izleyebilirsiniz. Ve bu sayede ziyaretçilerinizin başka sitelere girmesine gerek kalmadan sizin sitenizde vakit geçirmesini sağlamış olacaksınız. Twitterda göndermiş olduğunuz son yazılarınızı ise sitebarda yayınlayarak okuyucularınıza okutabilirsiniz.

 


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Rengârenk bir siteye kavuşmak artık WordPress ile mümkün Post Title Color eklentisi sayesinde önemli konularınız anasayfada renkli görünecektir. Bu sayede birçok önemli konuyu renklerle belirtmiş ve konuların daha çok ilgi çekici olmasını sağlamış olacaksınız. Social Media Widget eklenti sayesinde de sitenizin köşesine bizi takip edin bileşeni ile birçok ziyaretçinizin sizi takip etmesini sağlayabileceksiniz.

 

WordPress Alixcan Canlı yayın eklentisi sitenize kısa mesajlarınızı resim destekli göndermenizi sağlıyor. Kullanımı da bir o kadar kolay olan bu eklenti admin panelinizde başlangıç sayfasında oluşturulan sekme sayesinde iletilerini girebilirsiniz. Bu eklenti sayesinde metinlerinizi resimle destekleyip daha ilgi çekici yapabilirsiniz.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: ,

1 Yorum WordPress Eklentileri Nelerdir?

  1. diyarbakır araç kiralama diyor ki:

    Paylasım için Tskler gercekten yararlı oldu sagolasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>