займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


WordPress Eklentileri Ne İşe Yarar?

wordpress-wp

Gelişen teknoloji ile birlikte internette birçok web sayfası ve bloglar oluşmaktır. WordPress büyük siteler tarafından da oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. WordPress’in kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte birçok işinizi de kolaylaştırır. İnternet kullanımına yeni başlayan, yeni site kurmak isteyen, dil desteği ve her hangi bir alt yapı olmadan çok kolay bir şekilde kullanılabilecek bir programdır.

 


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

WordPress programı sayesinde internet sayfası, blog kurmak artık çok kolay ve bunun için para ödemekte gerekmiyor. WordPress, bir iş sitesi veya küçük işletmeciler için büyük bir ekmek kapısı olacak bir yazılımdır. WordPress zamanla kullanım alanı genişlemiş ve e-ticaret sitelerine kadar uzanan geniş bir alana hitap etmektedir. Kolay kullanımı sayesinde bir iş sitesi ya da kendi özel sitenizi oluşturabilirsiniz. WordPress ile sitenin tüm içerik, eklenti ve reklamlarını kontrol edebilirsiniz. WordPress’in binlerce teması ve yüzlerce eklentisi ile web tasarımı yapmak isteyenlerin işini kolaylaştırmıştır. Bu programın sürekli güncel bir sürümü bulunur.

 

İçerik Yönetim Sistemi birçok yazı, resim ve videoyu beraberinde getirdiği için siteyi tek başına yönetmek zor olacaktır. Ve işte bu noktada WordPress devreye girecektir. WordPress sayesinde yazı yazmak, bir şeyler yükleyip silmek artık daha kolay olacaktır. Ve siz arka plan da bütün bu değişikleri yaparken bile siteniz daima ziyaretçilerine açık olacaktır.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

2 Yorum WordPress Eklentileri Ne İşe Yarar?

  1. oldschoolnewbody diyor ki:

    Rss eklentisi hakkında bilgi alıcaktım aktif hale getirmemiz tam olarak ne işimize yarayacak

  2. pratiktatlitarifleri diyor ki:

    teşekkurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>