займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


WordPress Eklentileri Nasıl Olur? 2. Bölüm

wordpress-wp

WordPress gelişen program hizmetiyle işlerimizi daha kolay halletmemizi sağlamaktadır. SICAPTCHA Anti-Spam eklentisi ile web sitenize yorum ziyaretçilere yorum yazarken güvenlik kodu girilmesini zorunlu kılıyor. Bu şekilde az da olsa spam yorumlardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Web sitenizde güvenliği sağlamak çok kolay bir iş değildir. Bununu için WordPress ile güvenliği sağlamak daha kolaydır. Secure WordPress sayfanın temek güvenliğini korumada size yardımcı olan bir eklentidir. Bu eklentiyi kurduktan sonra yapmanız gereken tek şey ayar sayfasındaki tüm seçenekleri işaretlemenizdir. Bu eklenti giriş sayfasındaki hata mesajlarını kaldırma, WordPress sürüm bilgilerini gizleme gibi birçok işimizi kolaylaştırmaktadır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

 

WordPressin önemli eklentilerinden biri de Related posts’dur. Bu eklentinin en önemli özelliği sitenizi ziyaret edenleri sitenizde daha fazla uzun süre tutmaya yarıyor. WordPress Breadcrumpb Navigasyon eklenti sayesinde ziyaretçi hangi sayfada olduğunu anlayabilir, üst saylara tek tıklama ile ulaşabilmektedir.

 

WordPress wp-postviews eklentisi yayınlamış olduğunuz yazıların okunma sayılarını gösteren ve hemen hemen bütün sitelerde kullanılan bir eklentidir. Bu eklenti sayesinde web sitenizdeki ziyaretçilerinizin ilgisini çeken konu başlıklarına yönelmelerini sağlar.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>