займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


WordPress Eklentileri

wordpress-wp

WordPress sürekli kendini güncelleyen ve yeni eklentilere sahip bir programdır. WP-Optimize eklentisi sayesinde web sitenize yeni yazılar yazıp, sildikçe, yorum yapıldıkça bir süre sonrasında veri tabanınız boş yere şişer. Veritabanındaki bu şişikliği de hafifletebilmek için kullanılan eklentilerden biri de WP-Optimizedir. Bu program sayesinde istenmeyen ve onaylanmayan yorumları silebilir, her hangi bir kullanıcının adını değiştirebilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Wp Super Cache ise web sitenizi hızlandırmak ve sunucunuzu hızlandırmak adına yapılmış bir eklentidir. Wp Super Cache sayesinde siteniz daha hızlı çalışır ve daha hızlı açılmasını sağlar. Özellikle sitenizde ki ziyaret sayısı arttıkça sitenin hızında yavaşlama olacağı için bu eklentiyi kullanmanız sitenizin daha hızlı olmasını sağlayacaktır. WordPress her şeyi kolaylaştırmak için eklentilerin hız tanımamıştır. Bu eklentilerinden biri de Contact Form 7 eklentisidir. Bu eklenti sayesinde sitelere kolayca iletişim formu ekleyebiliyoruz.

WordPress’in yapmış olduğu en güzel ve hoş programlardan biri de Thank Me Later eklentisi bu program sayesinde sitenizde ilk defa yorum yapan kişilere otomatik olarak teşekkür e-mal’ı atmasıdır.


Etiketler: ,

1 Yorum WordPress Eklentileri

  1. eticaretkazanclari diyor ki:

    paylaşımlar çok güzel tebrikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>