займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


WordPress Akismet Eklentisi

wordpress-wp

Blog veya internet sitesi kurmak artık günümüzde çok yaygın olarak yapılan bir iştir. En çok kullanılan web blog sistemi olan WordPress’in binlerce eklentisi ve kodları bulunmaktadır. Bunların her biri site sahiplerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Örneğin WordPress akismet eklentisi sayesinde bloğunuza yapılan istenmeyen yorumları engelleyebiliyorsunuz. Yani bloğunuzu kullanarak kendi reklâmlarını yapmak amacıyla ya da protesto amaçlı yorumlar yazmak isteyenler olunca Word press üzerinde otomatik olarak kullanılan akismet eklentisi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Akismet eklentisi birçok site sahiplerinin işini kolaylaştırmakla birlikte sitenizde gereksiz yorumların yapılmasını önleyerek sitenizin kalitesini kat ve kat artırmaktadır. Çok fazla link yazıp ve küfürlü yazılar yazan kitlelerden kurtulmak amaçlı bu program kullanılmaktadır.

Akismet eklentisi istenmeyen yorumlarınızı silmiyor, istenmeyen yorumlar bölümüne taşıyıp yanlışlıkla istenmeyen yorumlar bölümüne atılmış spam olmayan yorumları ise geri kazanmanızı sağlıyor. WordPress’in bu eklentisi başta önemsiz bir eklenti gibi görünse de kullanan birçok kişinin kişinin işini kolaylaştırmaktadır. Bu eklentiyi kullanmak isterseniz eklentiyi kurduktan sonra WordPress sitesine üye olup e-mal adresinizi yazarak bir kod alabilirsiniz. WordPress akismet’inize o kodu girerek çalıştırabilirsiniz.


Etiketler: , ,

1 Yorum WordPress Akismet Eklentisi

  1. Samet diyor ki:

    Teşekkür ederim çok işime yaradı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>