займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Vizyonda Bu Hafta – 22 Şubat

vizyonda bu hafta

22 Şubat vizyona girecek filmler arasında ilk dikkati çeken film Kelebeğin Rüyası adıyla çekilen yerli bir film olarak öne çıkıyor. Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği bu dram ve aşk filminin çok ünlü bir oyuncu kadrosu var. Yılmaz Erdoğan bu filmde hem yönetmenlik ve hem oyunculuk yapmış durumda. Ayrıca eşi Belçim Erdoğan filme diğer başrol oyuncusu olarak öne çıkıyor. Filmin diğer başrol oyuncusu ise televizyonda yer alan dizileri ile bütün bayanları kendine hayran bırakan ve son zamanların an yakışıklı oyuncusu olarak gösterilen Kıvanç Tatlıtuğ. İki genç şairi canlandıran bu ünlü oyuncular güzel bir aşk hikayesinin temellerini atıyorlar. Seyirciler tarafından merakla beklenen bu güzel filmin büyük bir gişe hasılatı yakalaması bekleniyor. Gerçek yaşamdan alınan Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu Zonguldak ilinde yaşayan başarılı ama pek tanınmayan iki şairdir. Bu iki arkadaşın başından geçen aşk hikayesinin anlatıldığı filmde Yılmaz Erdoğan bu sefer beyaz perdeye komedi dışında bir film ile geliyor. Filmde ayrıca Mert Fırat başarılı oyunculuğu ile herkesin dikkatini çekiyor.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

22 Şubat vizyona girecek filmler arasında yer alan başka bir yapım ise bir Amerikan komedisi. Aşk Seansları adı ile gösterime girecek olan film kısa bir süre içinde ülkemizde de gösteriliyor. Yurtdışında çok olumlu eleştiriler alan filme sinemaseverler çok yüksek bir puan vermiş durumdalar. Artık vizyona giren birçok Amerikan filmini beğenmeyen ve buna gitmekte tereddüt eden kişiler bu güzel filmi mutlaka seyretmeliler. Bu film romantik ve dram şeklinde çekilmiş. Filmin yönetmeni ve senaristi Ben Lewin. Başrollerde ise Helen Hunt, William H. Macy, John Hawkes yer alıyor. Filmin süresi 96 dakika. 36 yaşına gelmiş olan Mark daha çocukken geçirdiği hastalık yüzünde felç olmuştur. Yaşamını sedyeye bağlı olarak sürdürmektedir. Bu yaşına kadar Mark’ın kadınlarla herhangi bir ilişkisi de olmamıştır. Terapistinin ve kilise rahibinin sözlerini dinleyen kahramanımız sonunda bir cinsel deneyim seansına başlar ve olaylar bundan sonra gelişir. Yatalak bir insanın hayata bağlanma konusunda nelerle mücadele ettiği çok güzel bir şekilde anlatılmış. Eğer sizde hafta sonunuzda sinemada keyifli ve güzel anları aileniz ya da sevdikleriniz ile yaşamak istiyorsanız bu iki güzel filmden birini tercih edebilirsiniz. Yerli film izlemek isteyen kişiler için özellikle bu hafta vizyona girecek olan ve ünlü oyuncu kadrosu ile başarılı bir yapım olarak beklenen Kelebeği Rüyası filmini özellikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Tercihini yabancı film izlemek için kullanacak olan kişilere ise Aşk Seansları filmini öneriyoruz. Hangi filme giderseniz gidin ikisinin de aynı hafta gösterime girecek olması sinema seyretmeyi seven kişiler çok hoşuna gidecek olan filmler arasında yer alıyor. Şimdiden hepinizi güzel ve eğlenceli saatler diliyoruz.


Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>