займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Victoria’s Secret Kuruluşu ve Bugünlere Gelmesi

victoria's secret

Victoria’s Secret Amerika Birleşik Devletlerinde bir moda şirketi olarak kurulmuştur ve perakende sektörünün devlerinden Limited Brands’ın bir ticari işletmesidir. Victoria’s Secret moda dünyasına sansasyonel bir biçimde girmiştir ve dünyanın her tarafında tanınacak güçte bir marka olmuştur. Öyle ki Victoria’s Secret giymek bayanlar için bir ayrıcalık Victoria’s Secret meleklerini açılışlarda görevlendirmek, fuarlara davet etmek veya klipinde oynatmak ise erkekler için ciddi bir prestijdir.

Victoria’s Secret moda dünyasında ağırlıklı olarak kadın iç çamaşırı, mayo, parfüm, şampuan, dış giyim, ayakkabı ve vücut losyonları gibi hem moda hem de güzellik ürünleri satmaktadır. Lüks bir markadır ve kullanıcılarını ayrıcalıklı hissettirir.

Victoria’s Secret markası dünyaca ünlü bir moda defilesi olan Victoria’s Secret Fashion Show ile özdeşleşmiştir. Her yıl düzenlenen moda defilesine dünyanın her yerinden seçkin insanlar ve seçkin modacılar katılmaktadır. Aynı zamanda bu defilede her zaman son kreasyonlarını tanıtırlar.

Pekala şirket nasıl böyle bir dünya markası haline geldi?


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Amerika Birleşik Devletleri’nde Victoria’s Secret olarak 1000 ’den  fazla mağaza ve Kanada da 300’den fazla mağaza ile faaliyet göstermektedir. Amerika kıtasında lükslüğün tanımı olarak bayanlara hitap eden marka her zaman dünyanın en iyi modelleri ile çalışmayı alışkanlık haline getirmiştir. Zaten en büyük özelliği budur. Dünya da moda ile ilgisi bulunmayan erkeklerin bile Victoria’s Secret markasını bilir hale gelmesinin sebebi sansasyonel moda transferleri ile gerçekleştirmiştir.  Bu transferlerinde meyvesini dünya markası olarak geri alan şirket Şubat 2008 yılı verilerine göre 97 000 ve yarı zamanlı pozisyonlarda 78 100 çalışanı olan bir istihdam devidir.

Şirket olarak Victoria’s Secret 1977’de Roy Raymond tarafından bir alışveriş merkezinde ilk mağazasını açarak kurulmuştur ve kısa zamanda dünya devi olma yolunda emin adımlarla yol alarak binlerce mağaza ve yüz bine yaklaşan çalışan sayısı ile dünyanın en büyük moda devidir.

Victoria’s Secret melekleri olarak bilinen modelleri wikipedia kaynaklı yazmak gerekirse;

Victoria’s Secret tarafından kiralanan modelleri arasında Alessandra Ambrosio, Tyra Banks, Ana Beatriz Barros, Jill Goodacre, Gisele Bündchen,Naomi Campbell, Laetitia Casta, Eva Herzigova, Adriana Lima, Karolína Kurková, Petra Nemcova, Frederique van der Wal, Heidi Klum, Miranda Kerr, Erin Heatherton, Candice Swanepoel ve Tricia Helfer vardır.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>