займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Uludağ’da Tatil

uludağ tatil

Kışın havaların soğumasıyla birlikte kar yağışları artar. Birçok insan karı çok sevmektedir. Bursa sınırları içerisinde yer alan Uludağ kış ve doğa sporlarının yapıldığı en öneli merkezlerden biri olarak bilinmektedir. Görünüşü oldukça heybetlidir. Eşsiz manzaralarıyla kış turizminin vazgeçilmez yerleri arasında bulunur. Uludağ kayak merkeziyle ünlü olan yerlerimiz arasında yer almaktadır.      Uludağ’da bulunan teleferik ziyaretçilerin oldukça dikkatini çekmektedir. Yol durumu tatilleriniz için oldukça uygundur. Uludağ Milli Parkında yer alan buzul gölleri ziyaretçilerin beğenisini toplamaktadır. Uzun doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz alanları, kamp yerleri ve benzersiz manzaralarıyla Uludağ, tatil için idealdir. Kış ayları boyunca oldukça yoğun bir şekilde kar görünen dağda pek çok otel bulunmaktadır. Bitkisel olarak da oldukça zengindir. Dağın doruklarına doğru hareket edildikçe kar yağış miktarı daha da artmaktadır. Ayrıca yüksek olan kesimlerde hava daha soğuktur. Yukarı doğru çıkıldıkça hava sıcaklığı daha da düşer. Kış aylarında kar kalınlığı birkaç metreye kadar ulaşabilir. Dağ eteklerinde kestane ve meşe ağaçlarına oldukça sık rastlanmaktadır. Aralık ve Mart ayları arasındaki dönem kış tatili yapmanız için en ideal zamanlardır. Uludağ’ın doruğunda yer alan kar yazın bile erimemektedir. Kış aylarında oldukça tercih edilen yerler arasında olan Uludağ’a gezmek ve tatil yapmak için oldukça çok talep vardır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Uludağ’a yakın olan şehirlerden günübirlik turlarda düzenlenmektedir. Ayrıca kayak ekipmanlarına ve deneyimli kişilere de bu turlar sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Tek başınıza Uludağ’a çıkmak yerine turları tercih etmeniz sizin açınızdan avantaj sağlayacaktır. Toplu taşıma yapan araçlar daha uygun fiyatlarla geziler sağlamaktadır. Uludağ’da tatil yapmak istiyor ve kayak yapmanın tadını çıkarmak istiyorsanız bu turları tercih etmelisiniz. Uludağ Milli Parkı’nı ve Saitabat Şelalesi’ni gezebilir muhteşem bir doğa manzarasıyla baş başa kalabilirsiniz.


Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>