займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Ucuz Tatil Nasıl Yapılır?

ucuz_tatil_nasil_yapilir

Sizlere ucuz tatil nasıl yapılır sorusuna cevap vermekten çok mutluluk duyacağım. Öncelikle gitmek istediğimiz tatil beldesi seçilir bu en önemli kuraldır. Mesela ben bu yıl tatil için Bodrum’da söyle 3 hafta tatil seçtim. Bodrum’da tatil yapmak istiyorum. Yalnız yaşadığım yer bodrum’a yakın bir yer değil. Kemer’e gitmek için ilk önce uçak bileti ayarlamam gerekiyor ve oteli bulup erken rezervasyon yaptırmalıyım erken rezervasyon ucuz tatil için en önemli kuraldır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Tatil için gideceğimiz zaman Haziran, Temmuz, Ağustos ayları ise bizler rezervasyonumuzu kışın yani ocak, şubat gibi yaptırmalıyız. Ne kadar erken rezervasyon yaptırırsak o kadar daha ucuz oluyor. Bir seçtiğimiz otel çok lüks olmasın mesela 3 yıldızlı bir otel bizlerin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Fazla lükse gerek yok. 3 yıldızlı otelde klima, TV, tel, buzdolabı, havuz, 24 saat hizmet, sıcak su ve daha birçok hizmet mevcuttur. Uçak biletlerini alırken kampanyaları ve reklamları iyi takip edelim. O zaman çok daha ucuza getirebiliriz. Bir tatilde ulaşım maddi açıdan çok önemlidir ucuz tatil yapmak istiyorsak bir otel rezervasyonu kadar ulaşım rezervasyonu da önemlidir.

Ucuz tatil için yaptığımız rezervasyon ile tatil çok ucuza gelir. Yaz ortasın da yapılan tatil ile şimdi arasında uçurum vardır. Mesela yazın 250 TL olan oda ücreti bizim yapacağımız rezervasyon ile yarı fiyatına düşmektedir yani fiyat 125 TL ye inebilir. Bir erken rezervasyonda uçakta yapmıştık, o da aynı şekilde yazın fiyat 200 TL iken kışın yapılan rezervasyonla 100 TL ye alınabiliniyor.

Umarım sizlere ucuz tatil yapmanın yollarını anlatabilmişimdir. Herkese ucuz tatiller!

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>