займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Tütü Modasının Dönüşü

tütü modası

Tütü balerinlerin giydiği tülden kısa kabarık bir etek modelidir.

Her yıl farklı boy, renk ve farklı modelleriyle karşımıza çıkarken özellikle canlı renklerin kullanıldığı 2013 tütü etek boyları da mini ve birçok boyda tasarlanmıştır. Ağırlıklı olarak tül kumaşından üretilen tütü eteklerde kat kat tüllerden uzun, kısa, dizde boylarıyla oldukça farklı tasarımlar dikkat çekmektedir. Gündüz ve gece kıyafet seçiminizde kolayca kombinleyeceğiniz bu etekler doğru ayakkabı tercihlerinizle sizi şık ve çekici kılacaktır. Daha çok genç kızların ilgi odağı olan bu etekler kızlara şirin ve yaramaz bir görüntü kazandırmaktadır. Eteğinizi gündüz kullanmak isterseniz düz ve dar bir body veya atlet altına giyeceğiniz bir babetle şık ve rahat olabileceğiniz gibi gece kullanacağınız tütü eteğinizin üzerine taşlı ve payetli büstiyerleri kullanarak altına giyeceğiniz platform topuklu ayakkabılarla gecenin en dikkat çekeni siz olabilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Bu yıl tütü etekler oldukça çılgınca kombinleriyle sizi şaşırtabilir. Ünlülerin tütü etekte tercihleri genelde uzun modeller olmakla birlikte tütü etekleri sweat, kazak, ekose gömlek, kot gömleklerle kullanarak enteresan bir akım yaratmışlardır. Tütü etek renkleri içinde su yeşili, bordo, beyaz, gri, siyah, lacivert, mavi, pembe, fuşya, kahve görmeniz mümkün olacaktır. Bu etek modelini siyah deri kısa montlarla, ceketlerinizle, hırkalarınızla kombine edebilirsiniz. Tütü eteğinizin üzerine ne giyerseniz giyin mutlaka eteğin içine sokacağınız bir üst tercih etmelisiniz. Bel kısmına moda olan şık kemerlerden bir tane takarsanız işte size tütünün dönüşü muhteşem oldu.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>