займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Trendde Gelişen Siyah Deri Rüzgarı

siyahderi

Deri, her yılın trendine uygun olan bir unsur olmaktaydı. Son dönemlerde ise, gene ön plana çıkması nedeni ile; bir çok modacının göz bebeği haline gelmiş durumdadır. Özellikle de, oldukça asaletli ve sade bir renk olan siyah ile bütünleşmesi sonucunda, trend konusunda oldukça farklı bir açı yaratmış olan siyah deri, her geçen gün popülerleşme konusunda büyümekte.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Şık ve pratik bir unsur olan siyah deri; 2012-2013 yılı içerisinde özellikle sonbahar ve kış koleksiyonunda vazgeçilmez bir seçenek olmakta. Daha önce, bir çok trend akımında etekler kumaş ve benzeri unsurlar kullanılarak tasarlanmakta idi. Lakin, siyah deri kavramının etek konusunda da gelişmesi; bir çok farklı siyah deri ile yapılmış, dekolte konusunda oldukça cesur eteklerin tasarlanmasına neden olmuş durumda. Tabii, siyah eteklerin üst kısımda ki en büyük tamamlayıcısı olan siyah deri ceketler de unutulmamış durumda. Bir çok farklı kıyafet ile uyum sağlayabilecek, siyah deri ceketler, önümüzde ki sezon içerisinde önümüze sıkça çıkabilir. Ayrıca, siyah renkte ki deri parçaların yanı sıra; doğrudan deri elbiseler de tasarımcıların öncelikli seçeneklerinden biri olmakta. Hali hazırda, bir çok moda ikonunun üzerinde gördüğünüz deri elbiseleri, sizlerde bir çok mağaza vitrininde çok rahat bir biçimde görebileceksiniz. Ayrıca, pantolon giymekten vazgeçemeyenler; lakin, trende de uyum sağlamak isteyenler içinde, siyah ve deri pantolon tasarımları oldukça fazladır.

Kısacası; 2012/2013 sonbahar ve kış sezonu içerisinde, bir çok farkı giyim unsurunu siyah deri kullanılarak yapılmış bir şekilde görebileceksiniz. Derinin genel anlamda tamamlayıcı bir unsur olarak kullanılması, bu yeni trend ile değişiyor, doğrudan derinin giyimde net bir unsur olarak kullanılması göze çarpıyor.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>