займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


The Harlem Shake Dans Çılgınlığı

Baauer Harlem Shake

Günümüzde internetin nerdeyse herkes tarafından kullanılması ile artık bazı olaylarda daha hızlı gelişmeye başladı. Bir şarkı ya da bir dans birkaç gün içinde milyonlar tarafından izlenip, sosyal paylaşım sitelerinde yerlerini aldıktan sonra popüler hale gelebiliyor. Artık karşımızda birçok örneği var. Kısa bir zaman önce Güney Kore ülkesinde çıkan ve milyarlarca izlenen bir şarkının dünyayı nasıl salladığına şahit olduk. Tek bir şarkı ya da tek bir dans bile başka hiçbir şeye gerek kalmadan fenomen haline gelebiliyor. Son zamanlarda başka bir şarkı ve dansı video izleme sitelerinde bir numarada yer almaya başladı. Baauer’in the harlem shake çılgınlığı hem melodisi hem de dansı ile artık en fazla izlenen videolar arsında bir numara olmuş durumda.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Video oynamaya başladığından beri milyonlarca kişi çok kısa bir süre içinde bunu izledi ve dansını taklit etmeye başladı. Bu dans zaten eskiden beri olan ve bilinen bir dans türü idi. Ama bu şarkı sayesinde artık tekrara gündeme oturmaya başladı. Kısa zamanda hem büyüklerin hem de küçükleri en fazla taklit ettikleri dans haline geldi. Bu şarkı eşliğinde kendi danslarını yaratan insanlarda artık bu video izleme sitelerine kendi yaptıkları gösterileri koyuyorlar. Bunlar bile bu şarkı sayesinde çok fazla izlenemeye başladı. Sizde henüz bunu internet üzerinden izlemediyseniz hemen izleyip bu güzel videoları seyretmelisiniz.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>