займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Tat Towers’ın Bilinmeyenleri

tat-towers

Hakkında pek çok spekülasyonlar dedikodu ve kehanetler oluşmuş olan Tat Towers’ın inşaatı 1989 yılında Zincirlikuyu’da başlamıştır. Yaklaşık olarak bir milyar dolar yatırımı olan Tat Towers’ın inşaatı halen devam etmektedir. Yapımı ile ilgili pek çok söylentinin ortaya çıktığı Mehmet Salih Tatlıcı’nın yaptırmaya başlamış olduğu Tat Towers Mehmet Salih Tatlıcı’nın iki bin dokuz yılında erken aramızdan ayrılması sonucunda pek çok mirasçının ortaya çıkması neticesinde inşaatı adeta yavaşlayan Tat Towers’ın bitişini ne yazık ki görememiştir. İnşaatı başladığında İstanbul’un en yüksek kulesi olarak düşünülen Tat Towers’ın yapım aşaması iki bin dokuz yılının son zamanlarına doğru hızlanmıştır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Tat Towers’ın yapım aşamasında karşılaşılan kehanetler oldukça ilginçtir. Mehmet Salih Tatlıcı’nın baktırmış olduğu bir falda falcı kadın ona Tat Towers’ın bitmesine yakın bir zamanda öleceksin demesi ilginç yorumlara neden olmuştur. Çünkü Tat Towers’ın bitimine çok az bir zaman kala Mehmet Salih Tatlıcı vefat etmiştir. Bu ilginç olay Tat Towers’ın üzerindeki spekülasyonları canlandırmış ve adeta tartışma konusu yaratmıştır. Türkiye’nin en büyük gayri menkul zenginlerinden olan Mehmet Salih Tatlıcı’nın ardından Tat Towers’ın lanetli olduğuna dair yorumlar bile yapılmışştır. Tat Towers’ın kiralanması ile ilgili yetkili olan Tuğrul Korkmazgil Tat Towers’ın ufak tefek eksiklerinin kaldığının bunlarında en kısa zamanda tamamlanacağını basında açıklamıştır. Elli altı katlı bu ofislere her katta bin yüz kırk metre kare yer ayrılmıştır. Bu projenin bitmesi anında yabancı şirketlerden kiralama için pek çok teklif gelmiştir. Boş ofislerin kiralanması durumu sadece mirasçılarının tek elinde tutulmaktadır. Bittiği andan itibaren bu ofislerin yüzde yüzü dolacaktır. Bu ofisler için pek çok yerli ve yabancı şirketten teklifler gelmektedir. Bu teklifleri yine Tat Towers’ın mirasçıları değerlendirecektir.

 


Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>