займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Suskunlar Yeni Sezonda Çok Heyecanlı

suskunlar1

Show TV’nin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Suskunlar, geçen sezon mükemmel bir son ile ara vermişti. Şimdi, yeni sezona gene mükemmel bir giriş yapan Suskunlar çok farklı oyuncuları, mükemmel senaryosu ve macera dolu sahneleri ile, izleyicilerini etkilemeyi başarıyor.

Yeni sezonda, İbo’nun sevgilisi olan Gülten’e yapılan tecavüz olayı, gerek izleyicileri, gerek İbo’yu ve arkadaşlarını büyük bir çöküntüye uğrattı. Bunun üzerine, yeni sezonun da şekilleneceği ve çok daha intikam dolu bölümlerin bizleri beklediğini gördük. Tabii, tüm bunlar olurken, Gurur’da boş durmuyor. Her zaman olduğu gibi, İbo’ya farklı bir adamı sunarak, onun Gülten’e tecavüz ettiğini söylüyor. Üstelik, onu gözlerinin önünde öldürüyor ve bir anda iyi çocuk olarak aralarına karışmaya çalışıyor. Diğer yandan ise, İrfan boş durmuyor. Büyük bir İntikam hırsı ile hareket etmeye devam ediyor. Üstelik, konuşamıyor olması ve daha yeni sezon bölümlerinde not defteri ile anlaşıyor olması da farklı bir hava katıyor dizimizin kötü adamına.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdiden, daha ilk bölümleri ile izleyenlerini şaşırmayı başaran Suskunlar, İbo ve Gülten olayından sonra, nasıl bir döngüye girecek büyük bir merak konusu. Aşklar, dostluklar birbirine sımsıkı bağlar ile bağlanmış ilişkiler oyunlar yüzünden zarar görecek mi? Hepsini, ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Şimdiden, tüm Suskunlar dizisi takipçilerine bu macera dolu yolda iyi seyirler dileriz.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>