займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Sualtı Limuzini Zenginleri Mutlu Edecek!

sualti-limuzini

Hemen her türlü konuda olduğu gibi, teknoloji konusunda da zenginlere yönelik çok ciddi çalışmalar mevcut durumda. Zira, bir çok teknoloji ürünü ve unsuru genel anlamda zenginler için yapılmış durumda. Lakin, sualtı limuzini adlı bu teknoloji ürünü ise çok daha farklı. Gerek teknolojik açıdan, gerek fiyat açısından çok ciddi bir üretim.

U-Boat Worx adlı firma tarafından üretilen bu ürün sayesinde, artık su altında da çok rahat bir şekilde hareket edilebilir. Bir çok zengin, suyun üzerinde rahat bir şekilde hareket ettiği gibi, bu limuzin sayesinde suyun üzerinde de ciddi oranda rahat ve hızlı hareket edebilecek. Zira, limuzin içerisin de suyun üzerinde bulabileceğiniz araçlarda sunulan imkânlara göre, çok daha fazla imkân mevcut. Temel olarak deniz limuzini adı verilen C-Explorer 5, normal bir yolda ilerliyor gibi hareket edebilen, bu şekilde suyun altında hareket edebilen bir araç.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Üstelik, içerisinde ki imkânlar, yaşama olanakları ve diğer unsurlar da oldukça lüks bir şekilde tasarlanmış. Bu nedenle de, C-Explorer 5 adlı deniz limuzini ile, denizin altında oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekil de hareket etmek, lüks bir şekilde ilerlemek mümkün durumda. Oksijen konusunda ise, 16 saate kadar oksijen imkânı sunan bu mükemmel araç, herhangi bir sorun da ise, gene 96 saate kadar enerji üretebilecek. Bu sayede, her türlü duruma karşın suyun içerisinde uzun süre kalabilmek mümkün durumda olacak.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>