займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


SSC Tur ile Tatil İçin Kıbrıs’a Gelin!

kıbrıs tatil

Bu yaz herşeyden sıkıldım ve yoruldum diyorsanız güzel bir tatili hakketmişsiniz demektir. Yaşamınızı daha iyi geçirmek, hayat standartlarınızı yükseltmek için bu sene bavulunuzu toplayın ve Kıbrıs’a gelin. Akdeniz’in en büyük 3. Adası olan Kıbrıs, hayatınız boyunca unutulmaz tatillere ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin de turizm konusunda ne kadar başarılı olarak yadsınamaz. Fakat her zaman, her yaz gittiğiniz bu tatil yerlerinden sıkıldıysanız, Kıbrıs sizin için güzel bir tercih olabilir. Burada Türkiye’ye göre daha çok eğlence fırsatı ve daha çok gezilecek yer bulabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon fırsatları ile Kıbrıs Otellerinde gayet ucuza yer bulabilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Kıbrıs otellerinin en güzellerin biri olan Acapulco Hotel, bu konuda tam size göre olabilir. Akdeniz kültürünü, Kıbrıs üzerinde en iyi gösterenlerden bir tanesi olan Acapulco Hotel; servis kalitesini, mükemmel hizmeti ve güleryüzlü personeli ile birleştirerek en güzel tatil fırsatlarını misafirlerine sunar. Ercan Havalimanı’na 20 dk., Larnaka Havaalanı’na 60 dakika uzaklıktadır. Birbirne bağlanan 3 ayrı havuzuyla ister olimpik bir yüzme gerçekleştirin, ister ailece eğlenin, ister kare havuzda sakin bir gün geçirin. Hepsi sizin için tasarlandı… Mükemmel bir sahile sahip olan Acapulco Hotel, altın kumların Akdeniz ile birleştiği noktada mutluluğu bulmanız için buraya konumlandı. İster villada, ister Acapulco odalarında kalın her zaman burada konforu en üst noktalarda bulacaksınız.

Diğer güzel bir otel ise Merit Park Otel’dir. Beşparmak dağlarının arkasında heybetle durduğu bu muhteşem otel, bir kale gibi yükselmektedir. Kıbrıs Kalesi’nden ilham alınarak inşaa edilen Merit Park Otel, bu yaz da misafirlerini bekliyor. 50.000 metrekare gibi büyük bir alan üzerine kurulan tesis, sizi uykunuzdan Akdeniz esintisi ile uyandıracak, güneşin ışıklarıyla vücudunuzu saracak. Dağ havasını içinize çekerek tatil yapmanın yanında, lüks ve konfor kelimelerinin yeniden tanımlandığı bir hizmet ile karşılacaksınız. 2012 yılında Merit İnternational Hotels & Resorts tarafından işletilmeye başlanan bu otel, yavru vatanın yepyeni yüzü olmaya aday görünüyor.


Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>