займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


SoundHound Programı

Soundhound

Hepimiz biliyoruz ki müzik dinlemek her zaman çok keyif vericidir. Kendimizi müziğe kaptırıp çok eğlenceli zamanlar geçirebiliriz. Ama bazen çok sevdiğimiz bir parça çalar ve kimin söylediğini, parçanın adını hatırlayamayız. Tam da bu noktada soundhound programı sayesinde bu merakınızı giderebilirsiniz.

Diyelim ki bulunduğunuz bir mekânda çalan bir müzik çok ilginizi çekti ve çok beğendiniz. Siz de sürekli dinlemek istiyorsunuz. Ama gel gelelim bir türlü kimin söylediğini hatırlayamıyor ve bilmiyorsunuz. Böyle bir vaziyette soundhound programından faydalanarak parçayı kimin söylediğini, parçanın adını ve parça hakkındaki tüm bilgileri öğrene bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey soundhound programını açıp bu şarkıyı bir kaç saniye dinletmek. Bu program sayesinde artık tüm şarkıların hangi şarkıcıya ait olduğunu, şarkı hakkındaki tüm bilgileri anında öğrenmeniz mümkün.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Özellikle yabancı şarkıları bulmakta çok daha başarılı olan bu sistem Türkçe parçaları da bulabiliyor. Bazen çok sevdiğiniz bir müzik çalar ve adını ve kimin söylediğini hatırlamazsınız. Düşünürsünüz, düşünürsünüz fakat bir türlü hatırlamazsınız. Nasıl olur da hatırlamıyorum diye kendinize kızarsınız. Artık böyle bir sorun asla canınızı sıkmayacak. Soundhound programı sayesinde çalan şarkıya ait tüm bilgiler, şarkıyı söyleyen sanatçı ve hatta şarkının tüm sözleri de önünüze serilecek. Özellikle yabancı parçalarda çok daha fazla başarılı olan program eski döneme ve yeni döneme ait ne kadar parça varsa hepsini rahatlıkla ve kolayca bulabiliyor.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>