займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Sony mp3 çalar: Cebinizdeki minik ses sistemi?

sony_mp3_calar

Normal müzik dosyalarının 10 kat daha fazla sıkıştırılarak oluşturulan yeni müzik formatına mp3 diyoruz. Sıkıştırılarak elde edilmesi çok yer kaplamamasına olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca mp3 çalarlar daha fazla müziği depolama imkânı bulabilmektedir. Geliştirilen mp3 çalarlar teknolojinin ilerlemesine bağlı olarak geliştirilerek birçok müzik formatını okuyabilecek yeterliliğe gelmiştir. WMA, OGG, AAC, WAV diğer müzik formatlarından bazılarıdır.
Sony mp3 çalarlar birçok kullanışlı özelliği ve kalitesi ile kullanıcının karşısına çıkmıştır. Evde, arabada, yolda, yatakta ve daha çeşitli yerlerde yanımızda bulunduracağımız Sony mp3 çalarlar pratik yapısı ve uzun şarj süresiyle kullanıcıyı memnun etmektedir. Başka mp3 formatı olmak üzere birçok formatı desteklemesi ve açması ilgi görmesine olanak sağlamıştır. Sony mp3 çalarları lider yapan kalitesinin dışında kuşkusuz ki özellikleridir. 3 saat şarj ile 90 dakika dinleme imkânı sunması farklı özelliklerindendir. Tam şarj yapıldığında ise 15 saati aşkın kullanma imkânını kullanıcıya sunan Sony mp3 çalarlar uzun süre şarjsız müzik dinlemenize olanak sağlamaktadır.   Güçlendirilmiş bass sistemi sayesinde şarkıları sanki minik bir müzik holdeymiş gibi canlı dinleyebilirsiniz. Ekoleyzer sayesinden ince ayarlamalar yapabilir müzik dinlemenin keyfini çıkartabilirsiniz. Doğrudan doğruya aygıta müzik aktarabileceğiniz gibi SonyStage orijinal aktarma programıyla da bunu gerçekleştirebilirsiniz. Şarkı ismini, albüm ismini ve sanatçı ismini görebileceğiniz renkli ekranının olması işlerinizi daha kolay ve düzenli yapabilmenizi sağlıyor. Ürünlerin FM radyolu ve radyosuz olarak çeşitleri bulunmaktadır. Eğer radyo vazgeçilmezlerinizden ise FM radyolu modeli alabilirsiniz. Kayıt imkânı sayesinde FM radyodan mp3 formatında müzik kaydı yapabilmeniz de mümkün. Ağırlığının çok az olması ve klipslerinin kutu içinde verilmesi daha kolay taşımanıza olanak sağlamaktadır. Artan yeni modeller ile markanın mp3 çalarlarına sürekli olarak yeni özellikler eklenmektedir. Sizde Sony ürünleri satan bir mağazaya giderek incelemenizi yapabilir dileğinizi mp3 çalara sahip olabilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>