займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Son Dönemde Popüler Olan Kitaplar

popüler kitaplar

Günümüzde kitap okumanın önemi üzerinde fazlaca durulmaktadır . Her okuyucuya hitap eden kitaplara ulaşmak eskisinden daha kolay ve maddi açıdan daha ucuz. Okumanın öğrenmenin en kolay ve en öğretici yöntem olması da kişilerin kitaplara olan ilgisini daha da arttırıyor . Öyle ki zihni geliştirmeye anne karnında başlayan kitap gün geçtikçe okuyucu kitlesini büyütmektedir .

Sinan Yağmur‘un kaleme aldığı KERBELA  Hz Hüseyin’in hayatının anlatıldığı ve Kerbela Savaşı’nın eşsiz anlatımıyla kaleme alınan tasavvufi bir kitaptır. Kitabın basımın yapan Profil Yayıncılık Kerbela kitabına ev sahipliği yapmıştır . İki yüz otuz iki sayfa olan bu kitap soluk almadan okunabilecek bir kitap olmakla birlikte hem de hikayesi biliniyor olan bir kitabın böyle güzel ifade edilebileceği nadir kitaplardan biri olmuştur.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Marina Koroleva‘nın yazdığı İstanbul Rüyası yüz altmış sayfalık bir kitap olup Marina’nın umutsuzluk içinde çıktığı bir yolculuğun sonsuz bir umut ve huzurla dolmasının akıcı hikayesi anlatılmaktadır. Sepya Yayın’ın yani Epsilon’nun ev sahipliği yaptığı bu kitap beklenmedik olayların , nefes kesen maceraların ,esrarengiz adamların ve bir teknenin sırrını anlatan bir macera romanıdır. Bir çok internet adresinden ve kitap mağazalarından ulaşabileceğiniz bu kitaba en kısa yoldan ulaşabilme imkanınız mevcuttur. Marina Koroleva’nın İstanbul Rüyası kitabında sizi büyük bir aşkın tutkusu ve Marina’nın hayatını değiştirecek ve bu aşkın esrarengiz olayları anlatılmaktadır.

Gregg Olsen‘in kaleme aldığı Kara Dul eseri dört yüz otuz iki sayfadan oluşan bu kitap Panama Yayıncılık’ın ev sahipliği yaptığı bir kitaptır .Kara Dul bir cinayet romanıdır .Tüyler ürperten bir hikayesi ve gerçekçi anlatımıyla Kara Dul Gregg Olsen’nin çarpıcı zekasını ve çarpıcı düşüncelerini yansıtmaktadır .Cinayet romanları sevenler için baş ucu kitabı olan bu kitapta korkunç bir psikolojiyi , polisiye detaylarını ve zengin tehlike atmosferini görebilirsiniz. Katilin kim olduğunu kitabın en başında söyleyen Gregg Olsen kitabın meraklandırıcı üslubu ve akıcı anlatımıyla okuyucuyu kitaba bağlamış ve kitapta yaptığı Sürpriz gelişmelerle okuyucuyu kitaba bağlamayı başarmıştır . Bu kitaba bir çok internet adresinden sahip olabileceğiniz gibi herhangi bir kitap mağazasından da bulabilirsiniz.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>