займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Skype – Yeni ve Güzel İletişim

skype

Evimizde interneti oyun ve eğlenceden çok haberleşme amacı ile kullanıyoruz. İlk evlere girdiği andan itibaren bazı haberleşme programları en fazla kullanılan program sırasında hep en üstlerde yer almıştı. Bu programların en iyisi olarak kabul edilen msn Messenger programı neredeyse bilgisayarı olan her insanın yüklemiş olduğu bir programdır. Son zamanlarda bu programlar arasında yer bulmaya başlayan skype programı artık Messenger ‘in yerini almaya başlıyor. Şirketten yapılan açılmaya göre 8 Nisan tarihinden itibaren artık Messenger programının ortadan kaldırılacağı ve skype ile birleşerek daha gelişmiş bir haberleşme programına geçirileceği duyuruldu. Yeni skype ve geçiş süreci genel olarak iki hafta gibi bir süreye yayılacak.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Artık bu tarihten sonra skype bağlantısına otomatik olarak geçecek olan kişiler listelerini açtıklarında eski hesaplarında yer alan kişileri bu yeni hesaplarında da görebilecekler. Önceden olduğu gibi görüntülü görüşme ve normal ileti gönderme bu araçta da yer alacak. Sohbet geçmişine erişim, eski konuşmaların kaydı ve çevrimdışı arama yapma özellikleri ile de bu yeni skype eskisinden daha fazla avantajı kullanıcılarına sunuyor. Bu konuda eski kullanıcıların herhangi bir kaybı kesinlikle söz konusu değil. Tek yapmaları gereken işlem bilgisayarlarında henüz skype programı yüklü değilse bunun son sürümünü indirmek ve daha eğlenceli ve daha güzel sohbetlere başlamak oluyor. Sizde bir an önce bu yeni sürümü indirmelisiniz.


Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>