займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Seyahat Ederken Nelere Dikkat Edilmeli

cocuk-tatili

Seyahat, hayatımız boyunca bir çok kez yaptığımız durumlardan biridir. Kimi zaman tatil için, kimi zaman iş için ya da bir çok farklı nedenden dolayı hayatımızın belli dönemlerin de seyahat ederiz. Peki, seyahat ederken nelere dikkat etmemiz gerektiğini tam olarak biliyor muyuz? Yeterince doğru ve sorunsuz bir şekilde hareket edebiliyor muyuz? Dilerseniz, bu soruya cevap vermeden önce sizlere seyahat esnasın da ve öncesinde nelere dikkat etmeniz gerektiği konusun da bazı bilgileri sunalım.

Seyahat Öncesi ve Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

  • Seyahat öncesi, hangi firmayı tercih edeceğinize karar vermeniz çok mühimdir. Gerçekten ülke içerisin de belli bir ismi ve müşteri kitlesine yakalamış, kaliteli firmaları tercih etmelisiniz.
  • Tercih edeceğiniz firma hava yolu firması ya da kara yolu firması olabilir. Her ne olursa olsun; hava yolu ise, kullandıkları uçak modellerini; kara yolu ise, kullandıkları otobüsleri araştırmalısınız.
  • Seyahat için tercih edeceğiniz firmada ki kaza oranları araştırmalı, bu konuda en düşük orana sahip olan firmayı tercih etmelisiniz.
  • Bireysel mi, yoksa aileniz ile ya da yanınızda biri/leri ile mi seyahat ediyorsunuz? Bu soruda çok önemlidir. Alınacak olan koltukları buna göre tercih etmek ve yakın olmak önemlidir.
  • Eğer, çocuğunuz var ise asla ilk ön sırada ki koltukları tercih etmeyiniz. Hoş, yoksa dahi, hafif az biraz arkadan koltukları tercih etmeniz daha güvenli olacaktır.
  • Yolculuk esnasın da önemli ve kişisel eşyalarınızı asla yanınızdan ayırmayınız.
  • Yolculuk esnasın da tanıştığınız kişiler ile ya da diğer insanlar ile direkt olarak iletişim kurup, güvenmeyiniz.

Temel anlamda dikkat etmeniz gereken hususlar bu şekildedir. Zaman içerisin de Kumbara ekibi olarak, daha kapsamlı ve ek bilgiler ile konumuzu güncellemeye çalışacağız. Herkese iyi seyahatler dileriz.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>