займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Sevgilinizin Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız?

erkegin_aldattigini_nasil_anlarsiniz

Aldatmak günümüz ilişkilerinde herkesin başına gelebilecek sıradan bir olay olarak algılanmaya başlandı. Cinsiyet farkı olmaksızın iki tarafta aldatmaya meyilli hal gelir oldu. Bunun nedeni aldatmanın toplum içinde yaygın hale gelip, normal bir olaymış gibi karşılanmasıdır. Karşınızdaki kişinin sizi aldattığını nasıl anlarsınız. Aldatıldığınızı karşınızdaki kişiyi gözlemleyerek anlayabilirsiniz.

Sürekli depresyondaymış gibi davranan sevgilinizin bir anda değişen ruh halleri size bir işarettir.

İş hayatında bir yükselme yaşadıktan sonra size ayırdığı zamanı azaltıyorsa şüphelenmelisiniz demektir.

Sevgilinizin cep telefonu vakitsiz çalıyor ve bu telefonların sürekli iş ile ilgili olduğunu söyleyip size yakınıyorsa sakın kanmayın.

Sizle beraberken kendisine göstermediği bakımı, bir anda tavan yapabiliyor ve artık daha dikkat çekici giyinmeye başlamışsa tehlike çanları çalıyor demektir.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Sizi sürekli eleştiriyor ve kilo aldığınızdan ya da saç renginizin artık siz yakışmadığını söylüyorsa sizi artık eskisi kadar beğenmiyor demektir.

Sürekli sizin onu aldattığınızdan paranoyaklık derecesinde şüpheleniyor ve sizin ona sormanız gereken soruları tüm incelikleriyle o size soruyorsa bu sorulardan kendinize cevap çıkartabilirsiniz.

Kredi kartı ekstresinde sizden habersiz harcamalar görünüyorsa ve pahalı hediyeler aldığı kişi siz değilseniz muhtemelen diğer kadındır.

Siz ona nerde olduğunu sorduğunuzda size kızmış bir şekilde cevap veriyorsa ve eve geç geleceği hakkında yakınıyorsa korkun demektir.

Eskisi kadar baş başa vakit geçiremiyorsanız ve bunun suçlusu siz değilseniz ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekecektir.

Bunları okuduktan sonra kesinlikle paranoyaklık yaptığınızı düşünmeyin ve hemen harekete geçin. Her an aldatıldığınızı öğrenebilirsiniz.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>