займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Samsung mu? Yoksa HTC mi?

samsung mu htc mi

Bu yazımızda telefon dünyasının belkide en büyük adımlarıyla ilerleyen 2 dev markanın karşılaştırmasını yapacağız.
internette dünya kadar yorum var bu telefon karşılaştırmalarında. Çünkü 2side çok iddialı firmalar. Halkın çelişkiye düşmesi gayet normal.

Şimdi Gelelim Karşılaştırmalara. Hemen belirtmek istiyorum teknik detay vermeyecegim çok. Yüzeysel olarak degineceim + sını – sini konuşacağız.

Tasarım :

Tasarım Konusunda HTC Ve Samsung gerçekten iddialı Telefonlar. iPhone de güzel ama diger ikisi gibi degil bence. Hele de HTC görsellik bakımından Tasarım Bakımından çok çok iyi bir model.

Performans :

HTC nin tasarımda iyi olması sanırım performansda azıcık düşüş yaşamış. Gerek izledigim videolar gerek okudugum bilgiler dogrultusunda HTC nin performansı Samsung a göre birazcık düşük. Şöyleki 3 model arasından kıyaslama yaparsak Öncelikle en hızlı telefon galaxy s3  sonra HTC diyebilirim.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Batarya :

Batarya dan Yana dert çok. Şimdi Genç arkadaşlarımız telefonu ellerinden düşürmedikleri için bu şikayet çok çok oluyor. Aslında olması normal küçüçük bir alete neredeyse bilgisayardan çok uygulama yüklüyorsunuz. Bilgisayardan çok uygulama mı ? Dediginizi duyar gibiyim. Soruyorum size hangi Bilgisayar arama yapabiliyor? yada hangi bilgisayarda navigasyon cihazı var? Neyse çok uzatmadan belirtelim Samsung burada da HTC yi dövüyor.

Bence siz iyisi Yakın çevrenizden sorun. Yani kullananlardan sorun + sını – sini ögrenin. Özellikle Bir mağaza ya gidin. Özellikle tanıdık olursa daha iyi kurcalama fırsatı olur. alın elinize ikisini de kurcalayın sağını solunu. Ona göre seçin begenin derim..


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>