займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Saç Şeklinize Göre Giyim Stilinizi Belirleyin

Saç Şeklinize Göre Giyim Stilinizi Belirleyin

Saçlarımız, kuşkusuz en gösterişli aksesuarlarımızdır. Dalgalı, düz, uzun, kısa… Bunların içinden stilinizi tamamlayacak en uygun modeli seçerek, tarzını daha da belirgin hale getirmeniz mümkün. Her zaman saçınızın doğal halini kullanmanızı önersek bile, bazı durumlarda kuaför elinden çıkmış gibi duran modellere ihtiyaç duyduğumuz da bir gerçek.

Öncelikle o gün üstünüzdeki kıyafetlerin nasıl bir kadını yansıttığına bakın. Aynada gördüğünüz kadın masum mu, güçlü mü, spor mu, sıradan mı? Stilinize karar verdikten sonra saçlarınızın modeline de karar verebilirsiniz.

Örneğin bir Jean ve bir tişört giydiyseniz bu spor şıklığınızı tamamlayacak bir model seçmelisiniz. Saçınızı düz fönlü kullanabileceğiniz gibi doğal halini de şekillendirip kullanabilirsiniz.

Daha şık ve gösterişli bir haldeyseniz, yani taytlar, topuklu ayakkabılar, modelli bluzlar giymişseniz hem yüzünüzü hem de kıyafetlerinizi ön plana çıkarması açısından saçınızı atkuyruğu şeklinde kullanabilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Tercihiniz mini elbiselerden yana olduysa, dağınık topuz, dalgalı fön veya krepeli iddialı sayılabilecek modeller uygundur. Ancak elbisenizin boyu diz hizasındaysa ki bu elbiseyle bir akşam yemeğine ya da iş toplantısına gidiyorsunuzdur. Bu durumda ensede yapılmış küçük bir topuz işinizi görür.

Üzerinizdeki, maksi boylarda ve straplez bir elbiseyse, saçınızın ön kısmına alnınız boyunca uygulayacağınız bir örgü modeli, sizi bir peri kızına çevirebilir ya da yine kafes dediğimiz örgü modelini de tercih etmekte özgürsünüz.

Abiye bir elbise giydiyseniz, bir yanınıza atılmış su dalgası şeklindeki saçlarınız size feminen bir hava katacaktır. Bu modeli tek omuzlu veya straplez elbiselerle rahatça kullanabilirsiniz.

Daha maskülen giyinmeyi seven farklı bir tarzınız varsa, kısacık kesilmiş saçlar tarzınızı tamamlayacaktır. Ancak kısa saçların bakımının daha zor olduğunu unutmayın. Yine önü uzun arkası kısa, Victoria dediğimiz bu model de sizin için oldukça uygundur.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>