займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Sabah Egzersizleri İncelmede Oldukça Etkili

sabah-egzersizi

Kadınlar için, en temel unsurlardan biridir incelmek. Daha sıkı, daha fit bir vücuda sahip olmak için gerekli olan incelme, bir çok farklı yol ile sağlanabilir. Nitekim, bir çok kadın çeşitli yöntemler ile incelmek adına yıllardır çalışmaktadır. Biz, 5 farklı ve faydalı yol ile, incelme konusunda sizlere bazı bilgileri sunacağız. Özellikle de, sabah egzersizlerinin bu konuda ne kadar faydalı olduğunu hep birlikte göreceğiz.

İncelmeye Yardımcı 5 Sabah Egzersizi

1) Her Sabah Düzenli Hareket Yapın

Güne oldukça dinç bir şekilde başlamak önemlidir. Bu nedenle de, her sabah düzenli bir şekilde hareket yapmanız, gerek dinç; gerek ince bir vücuda sahip olma konusunda sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Bu nedenle de, sabah ilk işiniz düzenli olarak açma, germe ve esneme hareketleri ile; vücudun daha hareketli bir şekilde güne başlamasını sağlamak olmalıdır. Bunun için, profesyonel aletlere yada spor salonlarına ihtiyaç duymanıza gerek yoktur. Yatak odanızda dahi, bazı germe hareketleri ile, gerekli sabah hareketliliğini sağlayabilirsiniz.

Örneğin, kollarınızı göğüs hizasında tutabilir, dizlerinizi hafif şekilde kırarak 20-30 saniye arası bekleyebilirsiniz. Akabinde, sağa ve sola düzenli olarak esnemeler yapabilir, kolların ileri geri çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu ve buna benzer ufak hareketler gün boyu ve devamlılık durumunda incelme aşamasında sizlere yardımcı olacaktır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

2) Yürüyüş ve Koşu

Egzersizler ile birlikte yapacağınız sabah yürüyüşleri yada koşuları vücudun sorunsuz bir biçimde her açıdan çalışmasına yardımcı olacaktır. Zamanınız olmasa dahi, yapacağınız 2 saatlik bir sabah yürüyüşü, sizlere ciddi anlamda yardımcı olacaktır.

3) Bel Bölgesinde Esneme

Vücut içerisinde yapacağınız genel egzersizlerin yanı sıra; belinizin sağa ve sola doğru döndürülerek esnemesini sağlamak, bunu her sabah düzenli olarak yapmak, ciddi oranda incelmeye yardımcı olacaktır.

4) Hafif Mekikler

Her sabah, 20 ila 50 arasında hafif mekik çekmeniz, özellikle göbek ve basen bölgelerinde ciddi anlamda incelmeye yardımcı olacaktır. Bu unsuru düzenli beslenme ile her gün yapmanız; göbekler de ki yağı eriterek incelme konusunda kalıcı etkiler sunacaktır.

5) Zıplamak

Zıplamak, doğrudan tüm vücudun farklı açılardan çalışmasına yardımcı olmaktır. Yukarıda yer alan 4 temel maddenin yanı sıra; son olarak 5 ila 10 dakika arası zıplamak, vücudun daha seri ve her açıdan çalışmasına, bu sayede incelme konusunda tüm hatların hareket etmesine yardımcı olacaktır.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>