займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Puzzle – Parçaların Bütünlüğü

puzzle

Puzzle, Türkçe karşılığı yapboz olarak bilinmektedir. Ancak Türkiye’de puzzleların yani yapbozların genelde çocuklar için bir eğlence olduğu sanılmaktadır. Nitekim bu durum sadece Türkiye’de bu şekilde görülmektedir. Puzzle aslında bakıldığında çocuklar için değil genel anlamda yetişkinler için sayılabilir. Peki neden yetişkinler için diyoruz? Puzzle firmaları genelde ufak ve çok parçalı ürünler üretirler ve bu ürünleri üretirken kesinlikle ufak çocuklardan uzak tutulmaları gerekmektedir ibaresini ürünlerin paketlerine eklenmektedirler.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Puzzle dünyasının bir başka yanı da o yüzlerce, binlerce parçayı birleştirmek. Bu kadar parçayı birleştirmek için ise sabır ve vakit çok fazla gerekecek sizlere. Aslına bakarsanız bu işin altından tek başınıza kalkabilirsiniz hatta tek başınıza daha zevkli bir çalışma ortaya çıkacak, çalışmanın altında bir tek sizin imzanız olacaktır. İki kişi veya daha fazlası ile yapacağınız puzzlelar hem daha hızlı bitecek, hem de arkadaşlarınızda ortak bir çalışma yapabileceksiniz. Ancak dediğimiz gibi tek başınıza yapmanız her zaman daha zevkli ve daha iyi olacaktır. Aslında puzzleları yaparken bu hobiyi sevgiliniz ya da eşiniz ile birlikte yaparak hem romantik anlar geçirebilir hem de eşiniz ile güzel anlar geçirebilirsiniz.

Binlerce parçayı birleştirdikten sonra puzzleları çerçeveletip evinizin duvarlarına astığınızda ortaya çıkacak görüntüden hem gurur duyacaksınız hem de evinizin duvarlarını kendinizin yaptığı eserlerle süsleyebilirsiniz.


Etiketler: , ,

1 Yorum Puzzle – Parçaların Bütünlüğü

  1. puzzle diyor ki:

    Evimizde tam 42 tane puzzle var. Ayda bir puzzle bitiriyoruz ailecek. En büyük hobimiz. İş yoğunluğu ve stresine iyi geliyor. Ve bütün aile bir arada etkinlikte bulunmuş oluyoruz. Buradan herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>