займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


PlayStation 4 Yakında Piyasalarda

playstation 4

Tüm oyunseverler playstation oynamaktan çok büyük bir zevk ve keyif alırlar. Son dönemlerde playstation 4 çıkacak haberleri hızla yayıldı. Playstation 1, playstation 2, playstation 3 ve şimdi de playstation 4 gündemde.

Japonya’nın dev teknoloji uzmanı olan ve dünya çapında en çok kullanılan sony söylentilere göre çok yakın zamanda playstation 4’ü çıkaracak. Ürünün tasarımı ve özellikleri de büyük bir titizlikle gizli tutuluyor. Amerika’nın New York kentinde tanıtılması beklenilen playstation 4’ün yıl sonuna doğru tüm oyun severler ile buluşacağı söyleniyor. Playstation 3‘e göre kıyaslandığını düşünürsek playstation 4’ün daha düşük bir fiyatla piyasaya çıkacağı düşünülüyor. Görsel açıdan da playstation 3 ile kıyaslanırsa playstation 4’ün biraz daha farklı ve değişik bir model olarak dizayn edildiği söyleniyor. Piyasaya sunulacak olan playstation 4’ün 8 GB ram, 2 GB video ram ve 160 GB dahili hafızaya sahip olacağı söylentiler arasında yer alıyor. Sony’nin oyun konusundaki başarıları ele alındığında Playstation 4‘de de büyük bir başarıya imza atacağı düşünülüyor. En çok yayılan söylentilerin arasında playstation 4’ün 20 şubatta çıkacağı söylentisi yer alıyor. Tüm playstation oynamayı sevenlerin merakla beklediği playstation 4 ‘ün çıkıp çıkmayacağı 20 şubatta belli olacak. PS 4‘ün dokunmatik özelliklerinin olacağı da söylentiler arasında yer alıyor. Teknoloji uzmanı sony playstation 4 konusunda çıkan söylentilere net cevap vermiyor. Dünya çapında tüm oyun meraklılarının çok büyük bir merak ve ilgi ile takip ettiği PS 4 herkesin sabırsızlıkla beklediği bir oyun haline geldi. Hakkında her geçen gün bir yeni haber daha çıkan ps4’ün çıkıp çıkmayacağı merakla bekleniyor.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Playstation 3‘den sonra Playstation 4‘ün de çok büyük bir ilgi toplayacağı ve tüm ps oynamayı sevenlerin tercihi olacağı düşünülüyor. Oyun konsolu konusundaki başarısını dünya çapında kanıtlamış olan Sony‘in ps 4 adlı olan oyun konsolu ile de büyük bir başarıya imza atacağı düşünülüyor. Teknolojide oyun konusunda ilk akla gelen marka olan sony tüm oyun severlerin gözdesi olmaya devam ediyor.


Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>