займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Perlit Nedir? Perlitin Dünya Üzerinde Önemi?

Perlit

Perlit, genel kavramlarıyla volkanik bir kaya parçasıdır. Açık gri ve beyaz bir yapısıyla, inci anlamına gelen perleden perlit olarak dönüşmüştür. Camı andıran görünüşüyle volkanik bir madendir.

Genel olarak ısı yalıtımı maddesi olarak kullanılan ürün, oldukça başarılı ve kaliteli bir yapısı olması sebebiyle aktif olarak her alanda kullanılmaya başlanmış ve madde olarak oldukça değerli bir konuma gelmiştir.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Perlit, duvara sürüldüğünde %40 ısı tasarrufu yapmakla beraber, ses yalıtımı, su vs. gibi sıvı maddelerin aşındırmasını önler. Böceklerin duvarlara zarar vermesini engeller. Yüksek ısıya 4 saate kadar dayanır. Bir anda harlama – ateşe karşı alevlenme gibi bir konu söz konusu olmaz. Kolay kullanımı açısından oldukça pratik ve hijyenik olması bakımından sağlığa zararlı değildir.

İnsan sağlığına, tasarrufuna herhangi oldukça yararlı ve bir yapısı olması açısından sağlıklı olması bunun yanında yapıları koruması açısından oldukça uygun olduğu için kullanmanızı öneririz. Perlit yalıtımı yaptıran bir çok ev yaz – kış evinin sıcak ve soğukluğu ilgili sorunlarının yarı yarıya düştüğünü ve bunun hem maddi hem de sağlık açısından olumlu olduğunu biliyoruz.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>