займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Perlit Isı Yalıtımında İyi Midir?

Perlit

Teknoloji geliştikçe her kulvara her ortama giriyor. Özellikle inşaat sektöründe yapılan büyük teknolojiler sayesinde artık her madde mikro seviyeye inerek, tam hassaslık durumuna girdi. Mikro teknolojiler sayesinde artık ham maddeler, kullanılan maddeler tam kavrama – tam kapama sağlayarak, yalıtım açısında büyük tasarruf sağlıyor.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Volkanik bir kaya parçası olan perlit, cam görünüşünde olup oldukça ufak mikro bilye şeklindedir. Gerekli birleştirmeler yapıldıktan sonra tamamen bir ısı yalıtım maddesine dönüşen perlit, ev duvarlarına sürüldüğünde sağladığı tam birleşme ile duvarı tamamen kapattığı için herhangi bir şekilde sıcak – soğuk geçirmiyor. Bu sayede evlerde yakılan ısı araçları daha az çalışmış ve dolayısıyla daha az maliyet meydana geliyor. Bununla beraber sağlığa uygun olması, sıvı  – akmalara karşı oldukça uygun olması ürünün oldukça kaliteli ve ev – iş yeri gibi maliyet açısından harika bir çözüm.

Perlit, ev – iş yeri içerisinde bir çok haşereye de yuvalanma gibi imkan sunmuyor. Bu sayede haşerelerin ev duvarlarınıza – sıvalarınıza zarar vermiyor. Ayrıca delici özelliği olan haşerelere yapısında bulunan koku ve direnç ile haşerelere imkan ve yetenek vermiyor.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>