займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Öpüşmek Hakkında Daha Önce Duymadıklarınız

opusme

Öpüşmek, hemen her insanın yaptığı bir eylemdir ve oldukça zevkli, baştan çıkarıcı bir etkisi bulunmaktadır. Peki, öpüşmenin bu kadar etkili olmasında ki, zevkli ve baştan çıkarıcı sebeplerin neden olduğunu hiç düşündünüz mü? Dilerseniz, bu yazımız içerisinde hep beraber düşünelim.

1) Bir çok sinir ucu vardır

Bildiğiniz gibi, sinir uçlarının harekete geçmesi ile bir çok duygu yaşanmaktadır. Dudaklarımız ise, parmakların dahi 100 katı kadar bir sinir ucuna sahiptir. Bu nedenle de, daha rahat tatmin olma ve seks esnasında dahi, ufak bir öpüşme ile boşalma; sinir uçlarının sayısında ki fazlalık nedeni ile mümkündür.

2) Vücudu hazırlıyor


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Bir çok yol, yöntem, hafif şarap yada diğer unsurlar. Öpüşmek, çoğu insana göre, tüm bu unsurlardan çok daha etkilidir. Vücudun hareketlenmesi, ilişkiye hazır gelmesi konusunda ciddi anlamda etki sunarak, temel vücut duygularını harekete geçirir.

3) Daha hızlı ereksiyon

Normal bir şekilde doğrudan ilişkiye başlamak ereksiyon konusunda net bir sonuç doğurmaz. Oysa ki, öpüşmek hızlı bir ereksiyon süreci yaşamanız, daha rahat bir ilişki sürmeniz için de oldukça faydalıdır.

Yukarıda ki temel 3 nedenin yanı sıra; kişilerin birbiri ile uyum sağlama aşaması olması olarak da nitelendirilen öpüşme, ilişkinin en temel ve en önemli aşamalarından biridir. Eğer, güzel ve uyumlu bir öpüşme ile ilişkiniz başlar ise; çok daha uzun süreli olacak ve daha zevk verecek bir hâle geçecektir.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>