займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Olur Mu? Olabilir Mi?

hayat

Hayatımız boyunca sürekli olarak yeni kararlar alırız. Bu kararların bir kısmı gerçekleşir, bir kısmı yarıda kalır, bir kısmı adı bile hatırlanmayacak şekilde geçmişte kalır. Peki, sizin kararlarınızın durumu nedir? Gerçekten diğer bir çoğu gibi yarıda mı kalıyor? Ya da gerçekten tüm kararlarınız gerçekleşiyor mu? Bizce bunun cevabını vermek için pek fazla düşünmenize gerek yok.

Zira, şu soruyu sorun kendinize; “herhangi bir karar aşamasında iken, bu olur diyor muyum? Yoksa, bu olabilir mi? Diyorum!” Eğer, olur diye başlıyorsanız, kararlarınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir, onların peşinden azimle gidebilirsiniz. Lakin, olabilir mi? Diye başlıyor iseniz, zaten baştan ciddi bir kararsızlık söz konusudur ki buda hangi iş kolunda olursanız olun ya da hayatınız ile ilgili hangi aşamada olursanız olun, sizlere 1-0 yenik başlamanız sonucunu doğurur.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Unutmayınız ki, herhangi bir işte en önemli unsur o işe inanmaktır. Kaybetseniz dahi, inanarak kaybetmeniz ve elinizden geleni isteyerek yapmış olmanız sizler için büyük bir teselli kaynağı olacaktır. Bu nedenle de, her adımda olur! Diyerek adım atmanız, önce kendiniz inanmanız çok mühimdir. Aksi halde, olabilir mi? Diyerek, tedirgin bir şekilde adımlar atmanız ya da kararlar vermeniz, yeterince doğru performansı almanızı sağlamanızı engelleyecektir.


Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>