займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Monster Bilgisayarlar Dayanıklılık ve Güç

monster-bilgisayar

Müşterilerini ortakları olarak gören Monster, onlarla beraber çalışmayı ve kendini geliştirmeyi amaç edinmiştir. Müşterilerinin beklentilerini karşılamak, en iyi ve en üstün ürünü kullanıcıyla buluşturmak her zaman daimi amacı olmuştur. Monster firması kurulduğunda zihinlerde bırakması istenen iz memnuniyet duygusuydu. Bunu da fazlasıyla başardı. Müşteri odaklı çalışması, beklentileri karşılamak için profesyonel firmalarla iş birliği yapması markanın değerinin artmasına olanak sağlamıştır.
Monster bilgisayarlar Ivy Bridge, Sandy Bridge olmak üzere iki ana kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategoriler altında çeşitli seviyelerde ürünleri bulunmaktadır. Belirtilen markanın bilgisayarları diğer markalı bilgisayarlara nazaran fiyatının daha yüksek olduğu yapılan araştırmalara göre netleşmiştir. Buna rağmen tutulan bir marka olması     “kalite” ve “ileri teknoloji” ilkelerini tam anlamıyla uygulamasıyla açıklanabilir. Bunların yanında bu markayı seçmek için birçok etken vardır. En yüksek performansı sunan ürünler ortaya koyması müşteriler tarafından tercih edilmesine olanak sağlamıştır. Kullanıcıyı memnun edecek müşteri hizmetlerinin olması, model seçeneği fazla olması, en hızlı ve en yeni teknolojiyi kullanması, ürünü özelleştirmek için seçenekler sunması Monster bilgisayarların sıralamasının yüksek olmasını sağlamıştır. Monster mühendisleri güçlü bilgisayar özelliklerine uygun olarak tasarım yapmışlardır. Ve ortaya Monster çıkmıştır. Genelde oyun severler için donatılmış bu bilgisayarlar rakiplerine göre değişik tasarımlara sahip olması farklılığını ortaya koymaktadır. Genel olarak tasarımlarının göz alıcı ve karizmatik nitelikte olduklarını gözlemekteyiz. Fiyatlarının 2.500 TL ile 25.000 TL arasında olması her türden ekonomik bütçeye göre ürün sağlamasına olanak sağlamıştır. Orta seviyede olan bir Monster bilgisayarın özelliklerine baktığımızda teknoloji ve hız canavarı olduğunu görebiliyoruz. Dünyanın en hızlı 6 çekirdekli işlemcilerini kullanması hız faktörünün nereden ve nasıl geldiğini anlamamıza yardımcı oluyor. 12 GB kadar DDR3 desteklemesi maksimum performansa çıkması için fazlasıyla yeterli görünmektedir. Depolama alanının 3 TB olması geniş bir arşiv için gerekli malzemeyi sunmaktadır. Eşsiz grafik kartı sayesinde de mükemmel görüntü performansı sunması da ürünün dört dörtlük olduğunu göstermektedir.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: ,

1 Yorum Monster Bilgisayarlar Dayanıklılık ve Güç

  1. çetin diyor ki:

    Bende bir monster kullanıcısıyım gerçekten çok memnunum, performansına diyecek lafım yok, almayı düşünenlere tavsiye ederim bütçenize göre ürünler var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>