займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Mavi Plastik Kapak Toplamak

kapak-toplama

Plastik kapaklar bundan bir iki yıl önce hiçbir anlam ifade etmiyordu. Ancak son zamanlarda yapılan bir takım organizasyonlar ile bu platik mavi kapaklar artık neredeyse hepimiz için önemli bir hale geldi. Peki bu plastik kapakları neden toplayalım diyorsanız size şu şekilde açıklayabiliriz; topladığınız mavi plastik kapaklar ile “engelleri aşalım” organizasyonuna katılabilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Engelleri Aşalım organizasyonunu, engelli vatandaşlarımıza tekerlekli sandalye veriyor. Yaklaşık olarak her 250 kg plastik kapağa 1 adet tekerlekli sandalye veriliyor. 250 kg plastik kapak ortalama olarak 160 bin adet kapak yapıyor. Ancak bu rakam normal bir şekilde bakıldığında çok gibi dursa da şu ana kadar 1000 adetin (yaklaşık 220 ton) üstünde tekerlekli sandalye ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Aslında bu kadar kapağı toplamak zor gibi gözükse de o kadar zor bir şey olmadığını göreceksiniz. Fark ettiyseniz neredeyse her yerde artık mavi kapak toplamak için kutular var. Sizde bu kutulara kapaklarınızı koyabilirsiniz. Sadece bununla da kalmayıp evinizde bir kutuda da bu işlemi yapabilir daha sonra toplu bir şekilde çevrenizde bulunan bu kutulara verebilirsiniz.

Bu organizasyonun bitiş tarihi 2012 yılı sonu olup, organizasyonun devam etmesi sizlerin elinde. Ne kadar çok katılım olursa organizasyon o kadar uzun süreli olur.

Organizasyon sayfası: http://www.kapaktoplama.com

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>