займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Masaüstü Bilgisayarda Üstün Performans!

bilgisayar

Masaüstü bilgisayarlar, performans olarak dizüstü modelleri her zaman geride bırakmayı başarıyor. Dizüstü modeline ödeyeceğini bütçe ile 2 kat daha fazla performans sunan bir masaüstü modeline ulaşabilirsiniz. Ekran kartı, anakart, işlemci, ram ve harddiskten oluşan masaüstü bilgisayarlar, farklı ihtiyaçlara göre hazırlanabiliyor. Bu yüzden masaüstü bilgisayarı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detay ihtiyaçlarına ne oranda cevap vereceğidir. Ofis ortamında kullanılacak ve sadece küçük çaplı ofis programları ve internette sörf amaçlı bir model arıyorsanız o zaman ekran kartı desteği olan bir anakart işinizi görecektir. Anakart modellerinde bulunan on board özelliği ile ekran kartına fazladan para vermenize gerek yok. Böylece masaüstü bilgisayar size çok daha ekonomik fiyata gelecektir. Bunun yanı sıra en son çıkan oyunları takılmadan oynamak için de ekran kartına ihtiyaç olmayabiliyor. Ekran kartı desteği olan yeni nesil işlemciler belli bir seviyeye kadar son çıkan oyunları oynatacak düzeye yetebiliyor. Yeni bir model alırken bu seçeneği göz önüne alabilirsiniz. Bilgisayar toplarken dikkat edilmesi gereken bir başka detay ise işlemci durumudur. Grafik tasarım programlarıyla haşır neşir olanlar işlemciyi daha yüksek seçiyor.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

İntel ve AMD markası işlemci konusunda benzer performans veriyorlar. İ7 işlemciler genellikle tasarım programları gibi ağır ve bilgisayarı kasan yazılımlar için ideal bir işlemci tipi. Ram bellekleri de bu konuda işlemciye yardımcı oluyor. Her geçen gün gelişen ve yeni nesil modelleri ortaya çıkan bileşenleri takip etmekte gittikçe zorlaşıyor. Uygun fiyatlara güzel bir kasa toplamak için öncelikli olarak ihtiyaçlarınızı belirlemek gerekiyor. Oyun ile ve grafik yazılımları ile işiniz yok ise daha uygun fiyata bir model işinizi görebilir. Bunun yanı sıra yeni nesil bilgisayar bileşenleri arasına hard disklerde giriyor. 500 GB ya da 1 TB, 2 TB gibi modellerde bulunan 64 MB veya 32 MB özel cache bellekler işlemcinin üstünde yükü yarı yarıya alıyor. Artık bir bilgisayarı hızlandırmak için sadece işlemci değil harddisklerde bu konuda yardımcı oluyor. Şu an bu modellerin fiyatı her ne kadar ekonomik olmasa da abartılacak kadar da pahalı değil. Uygun fiyatlara bir masaüstü modeli hazırlamak istiyorsanız sanal alışveriş sitelerin sunduğu kampanyaları takip edebilir, ürünleri alışveriş siteleri üzerinden inceleyebilir ve siparişi verebilirsiniz. Türkiye’de özellikle bu sektörde isim yapmış markalardan olan Darty, sizi sanal alışveriş sitesi olan Darty online mağazasına bekliyor. Bunun yanı sıra Hizlial.com’u da ziyaret edebilirsiniz. Siparişlerinizi vermeden önce ise İndirimlr.com’un Darty indirim kuponları adresine göz atmayı unutmayın. İndirimlr.com’da karşımıza çıkan fırsatlar, ekonomik fiyata alışverişi tamamlamak isteyenlere yardımcı oluyor. İndirim kuponu avantajı ile sipariş verilen ürün çok daha uygun fiyata sizin olabilir. Aynı zamanda bu kuponlar bir kere değil son kullanma süresi dolana kadar hem siz hem de sevdikleriniz tarafından defalarca kullanılabilir.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>