займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Kozmetik Çare Olmaktan Çıktı

kozmetik

Makyaj haricinde cilt temizliği için kullandığımız diğer kozmetik ürünler sağladıkları yarardan çok zarar veriyor. Peeling kremleri, losyonlar, temizleme sütleri ve en son sürdüğümüz nemlendirici.. Hangi ürünü ya da bu ürünü ne kadar kullanmamız gerektiğine nasıl karar veriyoruz?

Vücudumuzun içine giren ilaçları nasıl bir doktora danışarak alıyorsak, dışına kullandığımız ürünleri de doktora danışmadan kullanmamalıyız. Aksi halde cilt bozuklukları kaçınılmaz olur.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Son yıllarda ergenlik çağını geride bırakmalarına rağmen sivilce, siyah nokta, gözenek açılması sorunları yaşayanlar işte bu bilinçsiz tüketim sonucunda doktora başvurmak zorunda kalıyorlar.

Nemlendirici, cilt temizlik ürünleri, tek kullanımlık maskeler, doğal maskeler ve eğer her gün kullanılıyorsa makyaj malzemelerini bile cilt doktorunuza danışmadan almayın.


Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>