займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Kış Modasının 5 Temel Unsuru!

Kis-Modasi

Kış geldi sayılır. Her kadın gibi, sizlerde giysilerinizi yenilemeye başlamışsınızdır şimdiden. Peki, kış modası hakkında yeterince bilginiz var mı? Yeni giysileri alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?  Eğer, tam olarak bilgi sahibi değilseniz ve bu kışın modasını net olarak takip etmedi iseniz, sizler sunacağımız 5 temel unsur sayesinde, kış modasına uygun bir şekilde hareket etme şansına sahip olabilirsiniz.

Kış Ayında Modanın 5 Temel Anahtarı

1) Vazgeçilmezlerden Monokrom Modası

Soğuk ve kuru havalarda beyaz renk çok önemlidir. Özellikle de karlı günlerde siyah kıyafetler ile kombin edilir ise, mükemmel bir sonuç çıkabilir. Bu nedenle, beyaz tayt şeklinde ki pantolonları ve üzerine siyah giysi seçeneklerini kombinlemenizi öneriyoruz.

2) Şatafatlı Bir Kadın Olabilirsiniz


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Kış ayları dolu dolu aylardır. Bu aylarda kıyafetleriniz olabildiğince dolu ve Şatafatlı olabilir. Zira, kıyafet ve takı konusunda tatminkâr derecede uyumlu ve gösterişli kombinler her zaman dikkat çekici olacaktır. Sizler de dikkat çekmek istiyorsanız, bu kış biraz abartabilirsiniz.

3) Ayakkabı Seçimlerinde Özgür Olun

Bu kışın ayakkabı modasında net ve kesin bir karar yok. Olabildiğince özgür ve rahat olabilirsiniz. Yani, her kombine uygun bir ayakkabı yerine, o an ki zevkinize göre ayakkabı tercih edebilirsiniz.

4) 70’ler Bu Kış Yeniden Canlanıyor

70’li yılların modasını bu kış ilikleriniz de hissedebilirsiniz. Bunun için hiç bir engelleyici unsur yok. Üstelik, modern seçimler ile 70’li yılların seçimlerini kombine ederek çok daha çekici kıyafetler yaratabilirsiniz.

5) Açık Renklerden Kaçmayın

Her ne kadar sabit ve koyu renkler kadınların kış aylarında ki en temel tercihi olsa da, kırmızı, mavi ve benzeri tonları da rahatça tercih edebilirsiniz. Yani, daha renkli bir kış kadınları bekliyor diyebiliriz.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>