займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Kendinize ait özel e-posta adresine sahip olmak çok kolay.

E-mail

Kendinize ait e-posta adresimi istiyorsunuz? Cevabınız evet ise; bu makalemizi dikkat ile okumanızı tavsiye ederiz. *

Artık teknoloji çağında yaşıyoruz, her konuda yardımınıza yetişen internet; bu sefer size özel e-posta adresi sağlıyor. Özel e-posta sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey; eposta hosting satın almanız. E-posta hosting ile ücretsiz e-posta dağıtıcılarından daha kaliteli ve özel hizmet alacaksınız.

*E-posta Hosting Ne İşe Yarar?*
E-posta hosting; alan adı ile bağdaştırılarak size özel e-posta atanmasına yarar. Örnek verecek olursak; Alan adımız koteelektronik.com olarak sayarsak, size özel e-posta adresi şu şekillerde olabilir: ahmet@kumbara.org, webmaster@kumbara.org kısaca; …..@alanadınız.com olarak olabilir. Noktalı kısma istediğinizi yazarak özel e-posta adresine sahip olabilirsiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

*E-posta Hostingin Ücretsiz E-posta Hizmetlerinden Farkı Ne?*
E-posta hostingin ücretsiz e-posta hizmetlerinden en belirgin farkı; size özel olması. Sadece buda değil; özel istenmeyen e-posta (spam) koruyucuları, şifreli e-posta gönderme, dosya barındırma, otomatik mesaj gönderme gibi özellikleri olduğunu da unutmayalım. Her gelen e-postaya otomatik teşekkür e-postası göndermek sizin kalitenizi yükselteceğinizden emin olabilirsiniz. Şİfreli e-posta özelliği sayesinde önemli e-postalarınızı istediğiniz kişiler okuyacak.

*E-posta Hosting Fiyatları Ne Kadar?*
E-posta hosting fiyatları ayda 1 tl ile aylık 100Tl arası değişebiliyor. Bu değişiklikler özellikleri, kalitesi ve özel hizmetleri gibi etkenlerden oluşmakta. Özel hizmetler dediğimiz ise; şifreli e-posta göndermek, otomatik e-posta yazdırmak ve yukarıda saydığımız özellikler olabilir. E-posta hosting firmalarıyla anlaşma yaparak kendinize ait özel hizmet tasarlayabilirsiniz. Özel e-posta adresine sahip olmadan önce; alan adına sahip olmanız gerektiğini unutmayalım.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: ,

3 Yorum Kendinize ait özel e-posta adresine sahip olmak çok kolay.

  1. ercan diyor ki:

    Onayla

  2. ercan diyor ki:

    Dahlia icin

  3. özsanlar dekarasyon diyor ki:

    rabime çok şükür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>