займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Kar Botu Soğuk Havalarda Sizi Asla Etkilemeyecek

karbotu

Ülkemizin kuzey kutbunda ve orta kuşakta yer alması sebebiyle mevsimleri belirgin olarak yaşamaktadır. Ülkemizde bu mevsimlerden en zor geçeni kış olsa gerek. Bazen eksi otuz dereceleri bulan soğuktan etkilenmeyecek şekilde giyim kuşamımızı tamamlamamız gerekiyor. Sağlığımızı korumak için vücut sıcaklığımızı muhafaza edecek kadar giyinmemiz şarttır. Sosyal devamlılığı sağlamak kış olsa dahi bir zorunluluktur. Bu zorunluluk halini yerine getirmek isteyen insanoğlunun yardımına kar botları ulaşmaktadır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Şıklıktan ve sağlıktan ödün verilmeyecek şekilde bir kar botuna sahip olabilir böylece sosyal hayat devamlılığınızı sürdürebilirsiniz. Kar botu alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar olmalıdır. Zeminde kaymasına engel olabilecek taban yapısı, suya karşı dayanıklı olması, kalın bir tabana sahip olması böylece engellere karşı dayanıklı olması, rüzgâra ve soğuğa karşı dayanıklı olması, ayrıca fermuarlı yapıda olması kullanım kolaylığı açısından yarar sağlayacaktır. Yukarıda görülen faktörler bir bot alırken kendinize soracağınız sorular olmalıdır. Ayrıca; dağ yürüyüşleri için ve şehir kullanımı için uygun olması, su geçirmez-nefes alabilen bir yapıya sahip olması, ayağınızı rahat ettirebilecek boğaz yapısının olması, iç kısmının ayağınızı sıcak tutabilecek maddelerden oluşması kar botu alırken dikkat etmeniz unsurların başında gelmelidir. Soğuğun sert ve uzun geçtiği coğrafyalarda veya spor ve eğlence maksatlı gidilen kayaklarda sağlam ve sıcak tutucu bir bota gereksinim vardır. Karda yürürken sizi memnun etmeli, ayağınızı sıcak tutmalı, darbelere karşı dayanıklı olmalı ve aynı zamanda şık görünüşü ile de görsel değere sahip olmalıdır. Kışın bitmesi ile botunuzu bir sonraki kışa hazırlamanız gerekmektedir. Çıkardığınız botları bir kenara atarsanız kullanım ömrü kısalacaktır. Sizi soğuktan koruyan botunuzla daha uzun maceralara girişmek istiyorsanız ve sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız ona uygun olarak birkaç bakımdan geçirmeniz gerekmektedir. Bu bakım yönergelerine uyarak uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Botunuzun çamurunu nemli bir bezle silerek pırıl pırıl bir hale getirmelisiniz. Islak olan ve kurulanması gereken ürünü asla güneşe bırakmayınız ve kalorifer üzerine veya ısıtıcı üzerine koymayınız. Nemsiz bir ortamda kurumasını bekledikten sonra kutusuna koyun. Kurumamış bir şekilde kutusuna koyarsanız küflenmesine sebep olabilirsiniz. Bu da ömrünün kısalması anlamına gelmektedir. İçine mutlaka bir nem alıcı ürün koyunuz. Bu ürün sayesinde sene içinde nemsiz bir şekilde muhafaza olur ve uzun bir kullanım için hazırda sizi bekler.
Hemen hemen tüm spor malzemesi satan mağazalarda kış ile ilgili ekipmanlar bölümünde bot ürünlerine ulaşmak mümkün. Alacağınız kar botu fiyatlar 20 TL ile 400 TL arasında değişmektedir. Ekonomik gücünüze bağlı olarak özellikleri en üst düzeyde bot almalısınız. Kar botunuzu mağazalardan alabileceğiniz gibi sanal mağazalardan da alabilirsiniz. Gittigidiyor, pabbuc.com, sporcum.com, deıchmann, markafoni bu ürünü bulabileceğiniz sanal mağazalardan birkaç tanesi.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: ,

1 Yorum Kar Botu Soğuk Havalarda Sizi Asla Etkilemeyecek

  1. yasmin diyor ki:

    Evet ya kış botları çok önemli, geçen sene aldım ayakkabı ile geçen sene hic ayaklarım üşümedi :)))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>