займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


Jennifer Lopez İstanbul Konseri

Dance_Again_World_Tour

Dünyaca ünlü pop sanatçısı Jennifer Lopez yirmi dört temmuz bin dokuz yüz yetmiş yılında Porto Rico’lu bir kızın ailesi dünyaya gelmiştir New York’ta dünyaya gelmiştir. Bin dokuz yüz doksanlı yılların ortalarına doğru pop starı olmadan önce oyunculuk yaparak kameraların önündeki kariyerine başlamış başarılık filmlere imzasını atmıştır. Bin dokuz yüz doksanlı yılların sonunda yine katıldığı bir dans yarışması ile ününe ün kattı.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Oyunculuk kariyerini dokuz yıl sürdüren Jennifer Lopez bin dokuz yüz doksan dokuz yılında ilk albümünü piyasaya sürmüş ve beklenin üstünde bir albüm satışı olmuştur. Albümünü çıkardığı yıl içerisinde en çok satılanlar listesinde yer almıştır. Oldukça başarılı bir sesi ve seksi görüntüsü ile yürekleri hoplatan Jennifer Lopez yakında ülkemizde İstanbul’da Dance Again isimli dünya turu kapsamındaki programlarının arasına konser vermeyi eklemiştir. Dünyaca ünlü olan bu güzel Latin yıldızın Türkiye’ye ilk gelişi. İstanbul Ülker Arena’da hayranları ile buluşacak olan Jennifer Lopez’in Türkiye’ye ilk gelişi ve İstanbul’da ilk konser verişi olacaktır. Jennifer Lopez’in Türkiye’ye ilk geliş tarihi ise on altı kasım olarak kesinlesmiştir. İstanbul dünyaca ünlü pop starlarını ağırlamaya ilk olarak Madonna ile balşamıştır. İstanbul şimdi de Jennifer Lopez’in vereceği konser için büyük bir organizasyon ve telaş içinde olduğu gibi aynı zamanda büyük bir yatırım vermektedir. İstanbul on altı kasımda Ülker Arena’da verilecek olan Jennifer Lopez konseri ile ısınacaktır. İstanbul Jennifer Lopez sayesinde bir kez daha kalpleri fethedecek. Jennifer Lopez iki bin dokuz yılında dünyanın en zengin dokuzuncu kadını seçilmiştir. Jennifer Lopez’in İstanbul Ülker Arena’da vereceği konser için bilet satışları şimdiden başlamıştır. Bu müthiş konser için ise şimdiden biletler hızlıca tükenmeye başlamıştır.

Konser Tarihi: 16 Ekim 2012


Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>