займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


iPhone’a Nasıl Müzik Atılır?

iphone müzik atma

En çok kullanılan cep telefonlarından biri olan iPhone sahibiyseniz işletim sisteminin bir gereksinimi olarak diğer cep telefonlarında olduğu gibi doğrudan hafıza kartına yada telefonunuza müzik atamazsınız. Bunun için yapmanız gereken bazı ön işlemler bulunmaktadır.

iPhone’a müzik atabilmek için iTunes programını yüklemeye ihtiyacınız vardır. Bu programı internetten kolayca indirebilirsiniz. Daha sonra USB kablo ile cihazınızı bilgisayarınıza bağlayacak ve iTunes programını açacaksınız. Program cihazınızı tanımladıktan sonra cihazınıza program üzerinden tıklayarak açılış yapacaksınız.  Bilgisayarınızda bu program aracılığı ile bir playlist oluşturacaksınız ve bu playlistte yer alan şarkıları senkronize ederek telefonunuza aktaracaksınız.

Aslında iTunes kullanmak birçok kişi için oldukça gereksiz görünmektedir. Ancak başta dosya formatının değişmesinden kaynaklı olarak elde edilen faydaların yanı sıra müzik listenizi düzenlemek ve korumak mümkündür. Bu nedenle iTunes birçok açıdan oldukça başarılıdır.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Diğer platformlarda destek veren üreticilerin de bu tip programlara sahip olduğu bilinmektedir. Ancak bu programları kullanıp kullanmamak pek çok durum için bir seçenek olsa da iTunes kullanmak bir çeşit zorunluluk olmuştur. iTunes müzik listelerinin oluşturulması ve korunması açısından değil aynı zamanda tüm medya unsurlarının organize edilmesi açısından da son derece başarılı bir platformdur. iTunes güncel olarak tutulmalı ve cihaz ile medya alışverişi konusunda en önemli seçenek olarak görülmelidir.

iPhone satış başarısını kanıtlamış bir cep telefonu modelidir. Hiç kuşkusuz iPhone bugün en çok satan cep telefonlarından biriyse bunu mükemmel medya özelliklerine borçludur. Oldukça hızlı yapısı ve kaliteli donanımları ile iPhone fark yaratan bir cihazdır. iPhone mükemmel ses kalitesi ve çok başarılı medya sunucuları sayesinde en keyifli mobil müzik hizmetini sunar. Bu nedenle iPhone sadece bir cep telefonu değil aynı zamanda da çok başarılı bir medya oynatıcısıdır. Söz konusu müzik keyfi yaşamaksa iPhone oldukça başarılı bir seçimdir.

İlk defa iTunes kullanacaksanız bu oldukça karışıkmış gibi gelebilir ama birkaç kullanımdan sonra alışacaksınız ve iTunes sizin için önemli bir araç olacaktır. Zaten iPhone kullanacaksanız başka şansınız da yok.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>