займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


IPhone Nasıl Uygulama Yapılır

iphone uygulama

Günümüzde cep telefonları her bireyde kullanılmaktadır. Bu telefonların içerisinde bir tanesi var ki çok beğenilir. O da Iphone. Fakat Iphone nasıl uygulama yapılır herkes merak eder. Bu uygulamayı yapabilmek için önümüze sunulan iki ayrı seçenek bulunmaktadır.

1- App Store seçeneği; Iphone telefonlarının menüsüne girildiğinde App storeyi kullanarak bilgisayarda itunes kurduktan sonra ulaştığınız ve tüm kazancını App storenin yazılımını gerçekleştiren girişimcilerin elde ettiği Iphone ait yapılan ister ücretli ister ücretsiz oldukça program yükleye bilirsiniz. Seçtiğiniz her hangi bir uygulamadan sonra Itunes de App üzerinden cep telefonunuza aktarım yapabileceksiniz.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

2- Cydia ve İnstaller seçeneği; bu yüklemeyi kullanmayı tercih ettiğinizde 1. seçenekte göremeyeceğiniz kadar çok oyun ve program bulabilirsiniz. Böylelikle Iphone telefonunuzu çok daha donanımlı ve çok fazla özelliğe sahip bir hale getirirsiniz. Mesela 1. seçeneğin uygulamaları içerisinde yer alan özelliklerden çok daha zengin ve fazla olan uygulamalar 2. seçenekte mevcuttur. Ayrıca 1. seçenekte ücretli olarak karşımıza gelen bir çok uygulama 2. seçenekte ücretsiz olarak karşımıza geliyor. İstediğiniz programı elde edebilmeniz için mutlaka Iphone telefonunuzun dosya sisteminin açık olması gerekiyor. Eğer 2. seçenekten yani Cydia ve installer seçeneğinden faydalanmak istiyorsanız mutlaka dosya sistemini açtırın. Aksi halde 1. seçenek olan App Store seçeneği ile sınırlı kalırsınız.

Iphone telefonunuza istediğiniz kadar programı sizlere vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda rahatlıkla yükleye bilirsiniz. Seçeneklerde verilmiş sayısız program ve oyunlar sizler için İphone telefonunuza uygun olarak yapılmıştır. Eğer iphone’nize program yüklemek istiyorsanız hemen deneyin. Iphone kullanmanın zevkini siz de yaşayın.


Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>