займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


İbiza Tatil Cenneti

Ibiza-Adasi

İbiza Adası ya da bir diğer ismi ile Eivissa Akdeniz’deki Balear Adaları’nda bulunan ve İspanya yönetiminin üzerinde hakimiyeti kurulu olan bir tatil adasıdır. İbiza Adası’nda üç adet şehir mevcut bulunmaktadır. Bu şehirler İbiza Town Santa Eularia del Rui ve Sant Antoni de Portmany’dir. İbiza yaklaşık olarak son otuz yıldır turizm ve eğlence dünyasının merkezi olmayı hak etmiştir. İbiza akdeniz ikliminde olan bir yerdir. Yani yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve az yağışlı olan bir yerdir.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Burada bulunan halk geçimini turizmden elde etmiş olduğu kazanç ile sağlamaktadır. Türkiye’den bir saat geride giden İbiza Adalarına ulaşım hava yolu ile olmaktadır. İberia’nın Madrid aktarmalı seferi ulaşmak mümkündür. Balear takım adalarında yer alan gelişmiş olan İbiza Adaları’na tatil yapmaya gider iseniz bu hayatınız keşfi olacak aynı zamanda oradan dönmek istemeyecek ve her tatilinizi orada geçirmek isteyeceksinizdir. Burada yaşayan insanlar gündüzlerini uyuyarak ve dinlenerek geceleri de eğlenerek geçirmektedirler. İbiza sadece tatil değil aynı zamanda modası ve müziği ile tüm dünyanın kendisine ayak uydurmasını sağlayan önemli bir yerleşim yeri ya da dünyanın merkezidir. Mayıs ayının sonlarına doğru tüm dünyanın en iyi disk jokeyleri ve şarkıcıları İbiza’ya akın etmektedir. Böylece eğlence sektörü gelişir iken buraya gelen sanatçı ve disk jokey hem çalışarak hem de tatil yaparak para kazanmaktadırlar. İbiza’da çalınan müzikler giyilen kıyafetler ve yapılan danslar tüm dünyanın modasını belirlemekte bu konularda tüm dünyaya öncülük etmektedirler. Kırmızı begonvilleri çam ağaçların yeşili turkuaz mavisi denizi ve beyaz ince kumu ile uzun mu uzun olan plajını günün erken saatlerinde gidecek neredeyse akşam olup gün batana kadar oradan ayrılmak istemeyeceksiniz.

 

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>