займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


HTC Explorer İnceleme

htc explorer

Kimine göre bir galaxy kadar yada bir iPhone kadar gözde olmasa da  şu sıralar “HTC” işi sessiz sedasız götürüyor. Bugün HTC  cihazının en ucuz veya en ufak modeli olan explorer modelini inceleyecegiz.

HTC Explorer dedigim gibi HTC nin en ucuz modeli. Bu telefonun tanınmasında elbette vodafonenin rolü çok büyük çünkü ayda 10 liradan telefonu vermişti. Ve milletimiz HTC markasını bu kampanyayla tanımaya başladı elbette. Daha sonraları diger modeller Özellikle Desire , One x gibi modeller s3 ile iphone 4s ile yarışmaya başladı.

Telefon ufak olması yönüyle biraz sıkıntı yaratabiliyor. Ama kesinlikle dokunmatiginden ödün vermiyorsunuz. İlk başlarda biraz ufak geliyor gözünüze sonradan gerçekten alışıyor ve bir yavrunuz gibi seviyorsunuz. Dokunmatigine notum 8/10  sadece mesaj yazarken biraz oda bazen sıkıntı olabiliyor. çünkü ekran küçük belkide benim parmaklarım büyüktür kimbilir.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Dokunmatikten söz ettik sıra geldi kullanımına. Bir android telefondan ne bekliyorsanız size tam olarak onu veriyor. Yani android telefonlardan hiçbir eksigi yok. Yanlızca telefonda begenmedigim tek bir özelligi var. Oda kamerası. Kamerası 3 mp olmakla beraber çok iyi degil açıkcası..

Yani android telefon almak isteyen arkadaşlara kesinlikle önerebilirim bu telefonu. Sonuçta HTC kalitesi ve farkı açıkca ortada. Hem diger telefonlara göre çok pahalı da degil ayrıca. Hele ki dedigim gibi vodafone yada Turkcell IM gibi magazalarda ayda 10 lira gibi makul bir fiyata bulursanız kaçırmayın derim..

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>