займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе buy viagra online


HTC Desire İnceleme

HTC Desire

Türkiye piyasasına Dev adımla ama işini sessiz sedasız giren HTC firmasının bu yazımızda desire modelini inceleyecegiz.

Öncelikle Belrtmekte yarar var. Bu telefon da Explorer modeli gibi HTC nin ucuz telefonları. Yani daha düşük performanslı daha cüzi cihazlarıdır. Özellikle android ve akıllı bir cihaza sahip olmak isteyen kişiler için kaçırılmayacak bir telefon olsa gerek.

4 inc büyüklügünde Super LCD ekran ile gözümüze adeta sokulan telefon gerek ekran gerek tasarım görsellik açısından gerçekten başarılı. ucuz bir telefon olmasına rağmen HTC kötü mal yapmadıgını bir kez daha kanıtlamış oldu bu telefonla.


Reklam
----------------------------------------------------------------------------------------------

Teknik kısma deginirsek. Telefon 1 GHZ saat hızında çalışıyor. MSM8225 te Adreno 203 Grafik işlemcisi kullanılmış. Ayrıca Android in 4.0.4 versiyonu kullanılmış. Tabi ki şimdi Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesini aldı telefon.

Yine bir çok modelde oldugu gibi Sense 4+ Arayüzü kullanılmış. 5 mp Kameraya Sahip olan Telefon Fotoğraf Çekiminde oldukça başarılı olmasına rağmen maalsefki video kaydı okadar iyi degil. Hatta çok iyi degil denilebilir.

içerisinde 768 MB Ram ve 4 GB Hafıza ile gelen cihaza SD kart takabiliyorosunuz.. Batarya kısmında ise şuan şikayet yok. Şarjı normal seviyede.

Son Olarak dünyaca ünlü Beats ses sistemi kullanılmış.

Bu yazıya gelmek için ne arama yaptılar:

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>